• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardelen Otomatik Kapı Sistemleri

Adres :

Horozluhan Mah. Ceylandere Sok. No : 45 ( Karatay Sanayi Ek Bloklar ) Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Keçe

E-Posta Adresi :

kurtrecep653@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 380 92 53

Kardelen Otomatik Kapı Sistemleri birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız yıllardır sizlere ferforje ve metal dekorasyon hizmetleri sunmaktadır. Yılların deneyimine sahip firmamız alanda uzman bir ekiple sizlere hizmetlerini ulaştırmaktadır. Ticari kaygıdan uzak kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak sizlerin hizmetindeyiz. Kurumsal bir kimliğe sahip firmamız sizlere profesyonel hizmetler sunmaktadır. Verdiğimiz hizmetlerin kalitesini hitap ettiğimiz müşterilerimizin geri dönütleriyle tescillemekteyiz.

Konya ferforje ve metal dekorasyon hizmetleriyle sizlerin her daim hizmetindeyiz. En kaliteli malzemeyi usta işçilikle buluşturarak sizlere uzun vadede memnuniyetle kullanabileceğiniz kullanışlı, sağlam ve estetik dekorasyonlar sunuyoruz. Kurulduğumuz ilk günden beri kaliteli hizmeti ön planda tutarak sizlerle buluştuk. Firmamız; garaj kapı, endüstriyel kapı, kayar kapı sistemleri, hızlı PVC sistemleri, montaj bakım ve onarım, kollu bariyer sistemleri olmak üzere pek çok hizmeti geniş yelpazede sizlerin istifadesine sunmaktadır.

Firmamız hızlı çözüm kaliteli hizmet sloganıyla sizlere hitap etmektedir. Tüm hizmetlerimizi sizlerin bütçesine hitap eden uygun fiyatlarla sunmaktayız. Aradaki mali engelleri kaldırarak bizlere müracaat etmenizi kolaylaştırmaktayız. Sektörümüzdeki teknik ve teknolojik her türlü gelişmeyi yakından takip ederek sizlere yenilikçi hizmetler sunmaktayız. Yaşam kalitenizi yükselten hizmetlerimizi sizlerin istifadesine sunmaktayız. İlk günden beri sizlerin teveccühü ve desteği ile büyüyerek bugün geniş bir kitleye hitap etmekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerden istifade etmek için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR