• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeşler Besi Çiftliği

Adres :

Kocaeli Dilovası Tepecik Mahallesi Kızılcık Geçiti Sokak Kocaeli » Dilovası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrah Turan / Emre Turan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 366 73 15

Whatsapp 2:

0 (534) 614 71 07

Hayvancılık sektörünün en kaliteli ve güvenilir hizmetini sunmakta olan Kardeşler Besi Çiftliği isimli değerli firmamız da birmilyonnokta.com kervanına katıldığını duyurdu. Müşteri memnuniyetine son derece önem vermekte olan değerli firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana hiç durmadan kendini geliştiren ve büyüten firmamız, hizmetini sık sık güncelliyor ve halkın ihtiyacı olan hizmeti halkın ayağına kadar getirmiş bulunuyor. Kaliteli ve güvenilir et hizmeti sunmakta olan firmamız, sunduğu kaliteli hizmetten ötürü çok yoğun bir müşteri kitlesine de ulaşmış bulunmaktadır.

Kocaeli hayvancılık, işinin ehli çalışan ekibi ile birçok başarıya imzasını atmış ve yepyeni başarılara da imza atmaya hazırlanıyor. Firmamız sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetten ötürü müşterisinin hem güvenini hem de takdirini kazanmayı başarmış bulunmaktadır. Firmamız büyükbaş ve küçükbaş hayvan alım satım konusunda bu sektörün en iyi hizmetini sunmuş ve bu sektörde en çok tercih edilen tek isim olmayı da başarmış bulunmaktadır. Bizden daha kaliteli ve güvenilir hizmet sunan başka bir firma olmadığını iddia ediyor ve sizleri de bu iddiayı deneyimlemeye davet ediyoruz.

Sizler de kaliteli ve güvenilir bir hizmetten faydalanmak ve ek ihtiyacınızı en sağlıklı yoldan gidermek istiyorsanız hatırlatırız ki doğru bir adrestesiniz. Mekânımıza gelerek yerinde hayvan alım satım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda iletişim numaramız üzerinden bizlere ulaşarak detaylı bilgi de alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR