• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeşler Mermer Granit

Adres :

Samur Mah. Cemil Hacı Velioğlu Caddesi No: 52 Kumru/ordu Ordu » Kumru

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ufuk Erecekli

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ufukerecekli01@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 841 15 52

Whatsapp 2:

0 (537) 387 11 49

Mermer ve granit doğanın bağrında asırlar içinde oluşmuş, yeryüzünün geçirdiği bütün değişimlere, doğal afetlere, olaylara tanıklık etmiş, üstün teknoloji ile çıkarılarak işlenmiş hammaddelerdir. Doğallığı ve kalitesi ile öne çıkan mermer ve granitler aynı zamanda estetiği ile de göz doldurur. Tamamen doğal çizgilere sahip olmaları, bütün mermerlerin granitlerin eşsiz olmasını sağlar. Mekanların, yaşam alanlarının hemen her yerinde kullanılabilen mermerler, granitler ustalar elinde eşsiz bir hale dönüşür. Ordu Kumru’da faaliyet gösteren Kardeşler Mermer Granit firmamız ile bizler tam da bunu yapıyor, bütün bu malzemelerin bütün doğallığını, kalitesini, estetiğini mekanlarınıza taşıyoruz.

Ordu mermer ve granit sektörünün lider firmalarından birisi olarak bizler uzun yıllar önce büyük bir heyecanla ilk adımımızı attık. Yıllar içinde bütün bunlara tecrübemizi de ekledik. Fakat heyecanımızı her zaman canlı tutmayı da başardık. Hiçbir zaman başarılarımızla yetinmiyor, hep daha iyisi, hep daha kalitelisi ve moderni için çalışıyoruz. Değişen ve gelişen alanda bizler her zaman müşteri memnuniyetini esas alıyor, ihtiyaçlarınızı tespit ederek gerekli çözümleri tam zamanında, en yüksek kalitede hayata geçiriyoruz.

Kardeşler Mermer Granit olarak uygulamalarımızda daima kalite, estetik ve işlevselliği esas alıyoruz. Dünya standartlarında malzemeler kullanıyor, birinci sınıf malzeme kalitesini deneyimli ustalarımızın marifetleriyle beziyoruz. Bütün projelerimizin eşsiz olmasını, uzun yıllar aynı kalitede kullanılmaya devam etmesini ve mekanların zarafetinin, estetiğinin arttırılmasında pay sahibi olmasını sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR