• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeşler Oto Yıkama

Adres :

Kemer, Şht. Mustafa Dündar Cd. No: 67/a(kemer İlkokulu Karşısı) Esenler/istanbul İstanbul » Esenler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdurrahman Koçyiğit

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 961 89 97

Whatsapp 2:

0 (533) 961 89 97

Whatsapp 3:

0 (530) 071 85 13

Oto yıkama, pasta cila uygulaması ve göçük düzeltme gibi pek çok konuda hizmet sunan firmamız, otomobillerinizin ihtiyacı olan oto kuaför işlemini sunarak müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir. Firmamız her araca özel olarak bakmakta ve ona göre bakımını gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin taleplerine ve bütçelerine göre farklı bakım paket uygulamaları gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın müşterileri için uyguladığı farklı paket bakım uygulamaları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız web sitesini ziyaret edebilirsiniz veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Firmamızda alanında yetkin kişilerin bulunduğu ekiple beraber dünyaca ünlü araç temizlik ürünleri hassasiyetle araçlarınıza uygulanmaktadır. Bakım uygulamamız tamamlandıktan sonra araçlarınızı ilk günkü şıklığında ve temizliğinde geri alabilirsiniz. Her müşterimizin firmamızdan memnun bir şekilde ayrılması için özellikle işimize eğilmekteyiz. İstanbul otomotiv sektöründe çalışmalarını sürdüren firmamız her bütçeye uygun kaliteli hizmet ulaştırmaktadır. İstanbul trafiğinde tanınmaz hale gelebilen araçlarınıza iç ve dış detaylı temizlik uyguluyor ve sizlere daha kaliteli bir oto kuaför hizmetinin kapılarını aralıyoruz. Tüm çalışanlarımızla beraber araçlarınıza kusursuz bir hizmet sunmaya çalışıyor ve sizleri yaşadığınız sıkıntılardan kurtarıyoruz.

Araçlarınızı güvenle muhafaza ediyoruz. Temizlik işlemini gerçekleştirdikten sonra sizlere teslim edene kadar araçlarınızın güven içerisinde sizlere teslim edilmesine özellikle özen göstermekteyiz. Firmamız güvenli işlem yapması ile rakip firmalar arasında kendisini öne çıkarmaktadır. Hassasiyetle çalışmalarımızı yerine getiriyoruz. Sizlere araç temizliğinde profesyonel hizmet sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR