• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeşler Sıhhi Tesisat

Adres :

Kapaklı Tekirdağ » Çerkezköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fesih Altan - Nazmi Bostancı

E-Posta Adresi :

nazmi.celat@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 254 18 67

Whatsapp 2:

0 (538) 384 93 46

Birmilyonnokta.com üyesi olan Kardeşler Sıhhi Tesisat, Tekirdağ tesisat ve bakım onarım sektöründe hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz sektörde bilgi ve birikim sahibi ekibin görev alması önemlidir. Yapılar için verilen hizmet doğrultusunda herhangi bir maddi veya manevi hasarın yaşanmaması gerekir. Bizler kazandığımız tecrübeler doğrultusunda herhangi bir zararın yaşanmasını önlemekte, doğru ve kaliteli çalışmalarla hizmet vermekteyiz.

Sıhhi tesisat işleri mutlaka tecrübe sahibi ustalar tarafından yapılmalıdır. Su tesisatı üzerine gerekli tüm işlemlerin en doğru şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Yapı içerisinde su akışının sağlanması ve suyun kullanılması için öncelikle uygun tesisat kurulmalıdır. Tesisatın kurulumu öncesinde yapı için uygun tesisat plan ve projesi oluşturulmalıdır. Ekibimiz, yapılar için uygun tesisat planını oluşturarak hizmete başlamaktadır. Plan oluşturmanın ardından tesisat kurulumu yapılmaktadır. Kurulumda kaliteli, uzun ömürlü ve kullanışlı malzemeler tercih edilir. Ekibimiz aynı zamanda yapılarda var olan tesisatın tamirini, bakımını ve onarımını da yapmaktadır.

Yapı için gerekli olan suyun temin edilmesi, suyun depolanması ve dağıtılması için tesisat sistemine ihtiyaç duyulur. Suyun ısıtılması, yumuşatılması, kirli suyun dışarıya atılması, temiz suyun kullanılması için tesisat sisteminin kaliteli olması önemlidir. Bizler ev ve işyerleri başta olmak üzere farklı yapılar için tesisat hizmeti vermekteyiz. Tesisatın kurulumu, tamiri, bakımı, onarımı alanında uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Sizler de kaliteli ve güvenilir tesisat çalışmalarından uygun fiyata faydalanmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler