• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeşpen Pvc Pencere & Kapı Sistemleri

Adres :

Emek Mahallesi Ertaş Cad. No: 207 Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sefer Demirel

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kardespvc@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 552 64 07

Kardeşpen Pvc Pencere & Kapı Sistemleri, katılımcılarına ek tanıtım olanakları sunarak yeni iş fırsatlarını yakalamaları amacıyla faaliyet gösteren internet platformu birmilyonnokta.com üyelerinden biri olarak ticaret hayatına devam etmektedir. Eskişehir cam dekorasyon ürünlerinin satışı, projelendirmesi ve uygulanması alanlarında faaliyet gösteren işletme, müşterilerine farklı tasarımları en uygun fiyatlar ve kaliteli malzemelerle sunmak adına hizmet vermektedir.

Müşterilerine uygun maliyetli, şık, uygulaması kolay, uzun ömürlü PVC sistemleri sunan işletme, balkon kapatma, çeşitli kapı ve pencere uygulamaları ve duşakabin tasarımlarının yanında sineklik, alüminyum korkuluk ve perdelik sistemleri konularında da hizmet vermektedir. Günümüzde birçok işletmenin giriş yaptığı bu alanda işçilik kalitesi ve fiyatlarıyla rakipleri arasında sıyrılan Kardeşpen Pvc Pencere & Kapı Sistemleri, Odunpazarı semtinden Eskişehir’in her bölgesine hizmet götürmektedir.

Konforlu, şık mekanlar ortaya koymak adına çalışan işletme, tecrübeli eğitimli personeliyle ölçü alma, projelendirme ve uygulama basamaklarının tamamını kendi bünyesinde gerçekleştirebilmekte, bu sayede istenmeyen gecikmelerin ve hizmet ile ürün kalitesinde tutarsızlıklar olmasının da önüne geçilebilmektedir. Sağlam, şık ve hafif bir madde olan alüminyumun sunduğu geniş kullanım alanıyla müşterilerine istedikleri her türlü tasarımı çok hızlı bir biçimde sunabilen işletme aynı zamanda pencere sistemlerinin de uygulaması yapmaktadır.

Sadece düz alüminyum görünümüz değil, farklı desenler ve renkler de sunan işletme, isteyen müşterilerine güvenliği zarif bir şıklıkla sunan merdiven korkuluklarının imalat ve montajı konusunda da hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR