• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kare Kurs

Adres :

Kuşpınar Maha 1283 Sok. No: 1/a Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Çayırlı - Fatma Çayırlı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (506) 601 00 01

Whatsapp 2:

0 (554) 865 22 20

Birmilyonnokta.com üyesi olan firmamız Kare Kurs, Denizli ilinde eğitim sektöründe hizmetlerini sunmaktadır. Hem öğrencilerin okuldaki derslerine destek olmak, hem de sınavlara hazırlamak amacı ile kurulan kurumumuz, kaliteli eğitmen kadrosuyla, öğrencilerimiz için hizmet sağlamaktadır. Alanında uzman ve tecrübeli eğitmenlerimiz, öğrencilerimizle birebir olarak ilgilenerek hizmet vermektedir.

Sınıflara göre öğrencilerimizi gruplara ayırıyor, tüm öğrencilerimizle özel olarak ilgileniyoruz. Birebir etüt sistemi, güçlü yayın desteği, veli bilgilendirme sistemi, düzenli olarak deneme sınavları, ölçme ve değerlendirme, rehberlik servisi ve eğitim koçluğu gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Öğrencilerimizin deneme sınavına girmelerinin ardından, analizli sınav sonuç karnesi çıkarıyoruz. Böylece öğrencilerimiz hangi konuda eksiğinin olduğunu net bir şekilde kavrayabilmekte, eksik olduğu konular için etüt alarak eksiklerini tamamlayabilmektedir.

Tüm eğitim kadromuz alanında profesyonel, tecrübe sahibi ve seçkin kişilerden oluşmaktadır. Öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin ihtiyaçlarını tespit ederek, eksikleri doğrultusunda öğrencilerimize ders vermektedir.

Denizli eğitim sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak hizmetlerini sürdürmekte, müşteri memnuniyetini korumak için elinden geleni yapmaktadır. Misyonumuz, bu sektörde öğrencilerimizi en yüksek oranda başarıya kavuşturan eğitim kurumu olmaktır. Öğrencilerimizin ihtiyaçları, eksikleri ve istekleri doğrultusunda hizmet sağlıyoruz. Alanında profesyonel, çözüm odaklı, deneyimli eğitim kadromuz, kaliteli eğitimimiz, ekonomik ücretlerimiz ile güvenle bizleri tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, fiyat öğrenmek ya da kayıt olmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR