• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kargılı Isı Teknik

Adres :

Cevizli Mahallesi Yavuz Sokak No: 44 İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Levent Öz - Harun Yıldırım

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 706 24 79

Whatsapp 2:

0 (532) 736 74 66

İhtiyacınıza yönelik hizmet vererek müşterilerini memnun eden firmamız Kargılı Isı Teknik birmilyonnokta.com üyesidir. Alanında uzman çalışan kadromuz ve donanımlı ekipmanlarımızla sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

İstanbul tesisat ve bakım onarım alanında verdiği hizmetlerle sektörün öncüsü haline gelen firmamızın sizin için sunduğu hizmetlerden bazıları şunlardır:

Kalorifer tesisatı hizmeti Su tesisatı hizmeti Petek temizleme hizmeti Sıhhi tesisat hizmetleri Doğalgaz tesisat hizmetleri Tadilat ve tamirat işlemleri Su arıtma cihazları Kombi arıza bakım hizmeti Kazan brülör hidrafor arıza bakım hizmeti

Gibi daha pek çok hizmetimizi profesyonel bir şekilde sizlere sunuyoruz. Donanımlı ekipmanlarımızla tesisat işlemlerinizi kısa sürede hallediyoruz. Garantili hizmetlerimiz sayesinde sorunsuz kullanım keyfini yaşayabilirsiniz.

Gelişen teknolojiyi her zaman yakından takip ederek son teknoloji uygulamalarımızı sizlere sunuyoruz. Hizmetlerimizi uygun fiyatlarla sunarak tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Bizi aradığınız zaman kısa sürede adresinize gelerek gerekli incelemeleri yaparak sorunları tespit ediyoruz. Daha sonra ihtiyacınıza uygun işlemleri yapıyoruz.

Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli şeydir. Hizmetlerimizden memnun kalmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Düşüncelerinizi önemseyerek dilek ve şikayetlerinizi dikkate alıyoruz. Kalitemizden ödün vermeyerek her geçen gün daha da büyümeye devam ediyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan bir soru varsa, detaylı bilgi almak istiyorsanız ve uygun fiyatlarla hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bizlere daima ulaşabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğinizde hizmetlerimizden tamamen memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR