• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kars Aliağaoğlu Hayvancılık - Hacıoğlu Hayvancılık

Adres :

Kars Merkez İstasyon Mahallesi Oğul Ticaret Aliağaoğlu Hayvancılık Kars » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şaban Oğul

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 506 72 64

Tüm Kars halkına hizmet vermekte olan firmamız Kars Aliağaoğlu Hayvancılık – Hacıoğlu Hayvancılık birmilyonnokta.com un üyesidir. Kars hayvancılık sektörü ilde gelişmiş ve geçen zaman içinde büyümüştür. Kars’ta nüfusun büyük çoğunluğu geçimini hayvancılıkla sağlamaktadır. Daha çok büyükbaş hayvancılık yapılmaktadır. Firmamızın siz değerli müşterilerimiz için sunduğu hizmetler; canlı hayvan satışı, damızlık simental alım satımı, kurbanlık düve alım satımı, adaklık kurban satışı, damızlık dana satışı ve montofon inek satışı olarak sıralanabilir. Firmamız hayvanların kesimi konusunda da müşterilerimize gerekli yönlendirmeler için destek verecektir.

Firmamızda bulunan tüm hayvanlar tamamen doğal ortamlarında ve doğal besinlerle beslenmektedirler. Tüm gerekli aşıları yapılmakta ve anlaşmalı veterinerler tarafından kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır. Hasta hayvanların satışı kesinlikle yapılmamaktadır. Firmamız Kars’ın her yerine hizmet vermektedir. Müşteri kitlemiz her geçen gün artmaktadır. Firma olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Kaliteli hizmet anlayışımız müşterilerimizin bize güven duymasını sağlamıştır.

Firmamız sektörde sözü geçen bir konumdadır. Bu konuma gelmesinde şüphesiz yıllardır sektöre verdiği emeklerin payı büyüktür. Sektörde çok fazla firma varken bulunduğu yeri korumak ve daha iyi konuma gelmek için firmamız sürekli çaba sarf etmektedir. Firmamızda uyguladığımız uygun fiyat politikalarımız müşterilerimizin yüzünü güldürmektedir. Bizleri web sayfamızdan takip edebilir, hayvanlarımızı inceleyebilirsiniz. Telefon numaralarımızdan bizleri arayarak bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz. Hayvan sayılarımızın çokluğu sayesinde bütçenize uygun bir seçenek bulmakta zorlanmayacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler