• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kars Alkan Yöresel Ürünler

Adres :

İnönü Mahallesi Halk Caddesi No: 8 Kars » Sarıkamış

Sektör :

Yetkili Kişi :

Beritan Alkan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 666 21 71

Kars'ta hizmet vermekte olan Kars Alkan Yöresel Ürünler isimli değerli firmamız, birmilyonnokta.com ailesine yeni üye olduğunu ve bu üyeliğin verdiği gururu sizler ile paylaşmaktadır. İşini son derece severek yapan tecrübeli çalışan kadrosu ile firmamız, birçok büyük başarıya imzasını atmış ve yepyeni başarılar elde etmek için canla başla çalışmaktadır. Bizleri tercih eden herkesin buradan son derece memnun bir şekilde ayrıldığını ve kaliteli hizmetimizi herkese önerdiğini biliyor muydunuz? Kaliteli ve güvenilir hizmetimiz sayesinde oldukça büyüyüp genişledik ve kalabalık bir müşteri kitlesine ulaştık.

Kars alışveriş, çeçil peyniri, kaşar peynir, doğal yere yağı satışı, organik bal satışı, Kars kazı satışı, petek bal satışı, dut pekmezi ve daha birçok ürünün satışını yapmaktadır. Doğal ve sağlıklı ürünleri tüketerek sağlığını korumak isteyenlerin tek durağı olduğumuzu belirtmek isteriz. Her gün binlerce müşteriye hizmet vermekte olan firmamız, bu ürünlerini tüm Türkiye'ye kargo yolu ile de ulaştırmaktadır. 81 ilden yoğun talep gören ve neredeyse yetişemeyen firmamız, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir.

Düzenli olarak kahvaltılık üreten ve satışa sunan firmamız, çok yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir. Her geçen gün büyüyen müşteri kitlesine yetişmek için canla başla çalışan firmamız, takdire şayan bir hizmet sunmaktadır. Hemen bizleri arayarak hem sipariş verebilir hem de detaylı bilgi alabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden de geçmiş hizmetlerimizi görebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR