• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kartal Büfe

Adres :

Batıkent Bulvarı No: 249 -a Batıkent Yenimahalle Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Kolsan

E-Posta Adresi :

ibrahım_kolsal_49@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (312) 250 15 09

Kartal Büfe olarak Ankara Yenimahalle’de sizlere hizmet vermekteyiz. Standart büfelerde bulunan meşrubat, çerez, cips, atıştırmalıklar, tekel, ekmek vb. ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Gece gündüz fark etmeden bir ihtiyacınız olduğunda hemen bizden tedarik edebilmeniz için sizlerleyiz. Bunun yanında büfemizde külahta açık dondurma satışımız da mevcuttur. Yazın sıcaktan bunalanlar için tam bir serinlik olan dondurmalarımız tüm sağlık kuralları gözetilerek özenle üretilmiş ve sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Ankara alışveriş sektöründe standart büfelerden bizi ayıran en önemli özelliğimiz midye dolmalarımızdır. İzmir’in sıcak sularından özel ekipler tarafından çıkartılan midyelerimiz, tüm hijyen kurallarının sağlandığı özel mutfaklarda özel personeller tarafından hazırlanarak tezgahımıza gelmektedir. Siz müşterilerimize her zaman bu enfes tadı yedirebilmek için sabahın ilk ışıklarına kadar midye dolma satışımız devam etmektedir. Yolunuz bu taraflara düşerse midye dolmalarımızdan tatmadan geçmeyiniz.

Sizlerden aldığımız destek ve beğeniler ile giderek aranılan bir lezzet halini alan midye dolmalarımız için sosyal medya hesaplarımızda bazen ufak tefek yarışmalar düzenlemekteyiz. Bizi sosyal medyadan ve internet hesabımızda takip eden siz değerli müşterilerimize soracağımız sorulara vereceğiniz cevaplar neticesinde midye dolmalarımızdan hediye olarak vermekteyiz. Sizde bizi takipte kalın ve eğlenin hem de midye dolma hediyemizden yararlanın.

Son olarak bize nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmek ve sizlerle paylaştığımız büfemizin resimlerini görmek için sitemizde sörf yapabilirsiniz. Kaliteli, hijyenik ve düşük fiyat politikamızı görmeniz için ziyaretinizi bekiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR