• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kartanem Anaokulu

Adres :

Mescit Mah.turgut Özal Cad.akit Sok No: 1 Tuzla İstanbul (bim Karşısı ) İstanbul » Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatma Ergün

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kartanemanaokulu2012@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 459 74 82

Whatsapp 2:

0 (537) 459 74 82

Milli Eğitim Bakanlığımıza bağlı olarak çalışan Kartanem Anaokulu çocuklarımıza uzun yıllardır eğitim vermekte ve onların gelişimine katkı sağlamaktadır. Kurumumuz alanında uzman ve yetkili kişiler tarafından kurulmuş ve hizmetine devam etmektedir.

Kartanem Anaokulu İstanbul eğitim alanında hizmet veren kaliteli kuruluşlar arasında kendini kanıtlamış bir kurumdur. Kurumumuz İstanbul koşullarında çocuklarımızın eğitim hayatına başlamadan önceki alışma evresini daha hızlı ve güvenli bir şekilde atlatmanıza yardımcı olmaktadır. Kurumumuz İstanbul’ un Tuzla ilçesinde faaliyet göstermektedir.

Kurumumuz bünyesinde gelişime açık, alanında eğitimli öğretmenler eşliğinde eğitim verilmekte ve çocuklarımıza doğru birer rol model örneği olmaktadır. Ayrıca kurumumuzda kaliteli, insan sağlığına zararlı olmayan oyuncaklar, yeni ve kaliteli eşyalar, mini oyun parkları ve çocuklar arası etkileşimi sağlayan aktiviteler ve birçok daha farklı çalışmalara ev sahipliği yapmaktadır.

Ana vizyonumuz olan gelecek hayallerinin gerçek olması hedefi ile eksiksiz eğitim çalışmalarımız devam etmektedir. Verilen eğitimler ile düşünme, sorgulama, planlama, planlanan aktiviteleri gerçekleştirebilme ve bunları değerlendirebilme becerilerinin gelişmesini destekler. Farklı ortamlarda farklı koşullarda alınan eğitimlerle sonraki süreçte adaptasyon sıkıntısı yaşamamak adına büyük beceriler geliştirilmektedir.

Eğer siz değerli ailelerimiz sizde çocuğunuzun sağlam temeller üzerine bir gelecek inşa etmesini, uyum kabiliyetini güçlendirmesini istiyorsanız okul öncesi eğitim hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kurumumuz bünyesinde verilen hizmetlerden faydalanmak için irtibat numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz ve konu hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR