• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaş Gurme Ev Yemekleri

Adres :

Andifli Mah. Atatürk Bulvarı No: 28/c ( Kaş Noter Altındayız ) Antalya » Kaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adnan Ünal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

akabekitap@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 841 28 07

Ev yemeği sektöründe hizmet veren Kaş Gurme Ev Yemekleri birmilyonnokta.com üyesidir. Yıllardır sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetlerle geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz. Ev yemeklerinin lezzetine varabileceğiniz en iyi adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Ticari kaygıdan uzak sizlerin memnuniyeti adına üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde verdiğimiz hizmetlerle önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Rekabet ettiğimiz sektörde ön sıralarda yer almaktayız.

Antalya ev yemeği sektöründe hitap ettiğimiz müşteri kitlesi ile verdiğimiz hizmet kalitesini tescillemekteyiz. Müşterilerimizin ilgisi ve desteğiyle emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. En hijyenik koşullarda en sağlıklı gıda ürünlerini kullanarak usta ellerden sizlerin istifadesine sunuyoruz. Sizlere; çorba çeşitleri, salata çeşitleri ve makarna çeşitleri pek çok lezzeti istifadenize sunuyoruz. Lezzetlerimizle hem damak tadınıza hem de sağlığınıza hitap etmekteyiz. Müşterilerimizin yararına yürüttüğümüz hizmet politikamızla ilk günden beri hizmet vermekteyiz.

Bugün emin adımlarla ilerlediğimiz sektörümüzde sizlere her defasında daha kaliteli hizmetler sunduk. Yenilikçi hizmet anlayışıyla hem kendimizi hem de sizlere sunduğumuz hizmetleri geliştirmekteyiz. Tüm lezzetlerimizi en makul fiyatlarla istifadenize sunmaktayız. Uygun fiyatlarımızla bize ulaşmanız için ardaki engelleri ortadan kaldırmaktayız. Müşterilerimizin talep ve beklentilerini dikkate alarak yürüttüğümüz hizmet politikasıyla gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz bölgede sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetlere en iyi cevap veren ev yemekleri lokantası olarak kurulduğumuz ilk günden beri çalışmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler