• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kasap Özcan'ın Yeri Kuyu Kokoreç

Adres :

Aydın Muğla Karayolu Bucak Mah. No: 85 Aydın » Çine

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özcan Toy

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 747 87 99

Aydın Çine’ de bulunan Kasap Özcan’ın Yeri Kuyu Kokoreç restoranı birmilyonnokta.com ayrıcalıklarından yararlanan firmalardan sadece birisidir. Önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Kaliteli hizmet en dikkat ettiğimiz hususlardan biridir, özveri ve içtenlikle verdiğimiz bu hizmetimizden sizlerin de yararlanmasını canı gönülden isteriz. Hijyen, gıda güvenliği, sunum, ilgi, konfor, güler yüz, eşsiz lezzet gibi her anlamda başarılı bir hizmet sunmaktayız.

Lezzetli ürünlerimiz, damak zevkinize uygun tatlarımızla Aydın restoran sektöründeki farkımız ortadadır. Restoranımızı diğerlerinden ayıran birçok sebep vardır elbette fakat en önemlisi tedarik ettiğimiz ürünleri özenle seçerek organik, doğal ve taze olmasına dikkat etmemizdir. Gerek sabahları neşeli bir kahvaltı yapmanız ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmeniz gerekse et severlerin benzersiz lezzetlerimizle buluşmasına aracılık etmeye devam ediyoruz.

Tarladan sofraya sağlıklı gıdaları kendi tariflerimizle, yıllarca süren deneyimlerimizle birleştirerek standartların üstünde bir lezzetle sizlerin huzuruna sunmaktayız. Rakiplerimizle yol ayrımında belirgin olan birçok farklarımızdan bazıları yemek kalitesi, yetenekli çalışanlarımız, menü çeşitliliği, fiyat, atmosfer ve uygunluktur. Müşterilerimizin seçimleri, çalışanlarımızın yetkinliği ve davranışları, servis hızı gibi eylemlere de oldukça önem veriyoruz.

Her zaman hijyenine özen gösterdiğimiz mutfağımızda kaliteli et ürünleriyle, kendimize özel tariflerimizle hazırladığımız ürünlerimizin lezzetlerine inanıyoruz ve güveniyoruz. Eşsiz kahvaltı ürünlerimize, et, köfte ve kokorece dair her ayrıntıya hâkim olan ustalarımızın da öncülüğüyle sizleri restoranımızda ağırlamaktan onur duyarız, sizlerin de bize özgü lezzetlerimizden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR