• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaşıklaa

Adres :

Çepni Mahallesi İnönü Caddesi No: 82/1 ( Anitta Otel Yanı Tp Benzinliği Bahçesi ) Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yücel Kurak

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 458 31 84

Çorum'da restoran hizmeti sunmakta olan Kaşıklaa isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi değerli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olarak büyüme hızına büyük bir ivme kazandırmış olan firmalar arasında yerini almış bulunmaktadır. Yeme içme sektöründe oldukça kaliteli bir hizmet sunmakta olan değerli firmamız oldukça yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan değerli firmamız, yeme içme sektörünün en iyi hizmetini sunarak tam da damak tadımıza uygun üretimler yapıyor. Müşteri sağlığına oldukça dikkat eden ve değer veren firmamız her gün düzenli olarak mekân temizliğini yapıyor ve ayrıca mekânını sık sık havalandırıyor. Tüm bunların yanı sıra firmamız çalışanlarının kişisel bakımına ve disiplinli çalışmasına önem veriyor her gün kontroller sağlıyor.

Çorum restoran, son derece lezzetli çorbaları, ana yemekleri, ara yemekleri, salataları, tatlıları ve içecekleri ile her gün sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. Sadece yeme içme hizmeti sunmakla kalmayan firmamız, ayrıca özel gün organizasyonlarınızda daha büyük bir rol almaktadır. Kına düğün nişan veya mezuniyet gibi özel günlerinizde firmamız parti organizesi yapmakta ve tüm misafirlerin yemek ihtiyacını tek başına karşılamaktadır. Eşi benzeri olmayan firmamız, tüm bu hizmetlerini oldukça uygun fiyata sunmaktadır. Daha önce eşi benzerine rastlamadığımızı iddia ettiğimiz bu hizmeti deneyimlemenizi öneririz.

Sizlerle kaliteli ve güvenilir yeme içme hizmeti sunmakta olan değerli firmamızı arayarak ilk rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesabımız üzerinden bizleri takip ederek geçmiş tüm hizmetlerimizi de görüp değerlendirebilirsiniz. Dilediğiniz zaman arayarak yemek siparişinde bulunmanız da sizler için oldukça kolay olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR