• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaşüstü Dent

Adres :

Kaşüstü Mah. Okullar 3 Cad. Şehrinaz Evleri A Blok Kat: 2 Trabzon » Yomra

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oğuzhan Altuntaş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 190 01 61

Whatsapp 2:

0 (543) 552 32 64

Kaşüstü Dent firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Günlük hayatımıza en konforlu şekilde devam edebilmek için sağlığımızı çok önemlidir. Sağlıklı bireyler daha zinde ve daha kuvvetli bir şekilde yaşamına devam eder. Bu sebeple düzenli olarak sağlık kontrollerini yaptırmamız gerekmektedir. İnsan sağlığı için önemli yer kaplayan durumlardan biriside diş sağlığıdır. Diş sağlığı çok dikkat edilmesi gereken ve çok düzenli bir şekilde uzman birisi tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir. Düzenli bir şekilde diş sağlığına dikkat etmeyen kişiler çok kısa sürede diş kaybı gibi çok önemli sorunlar ile karşılaşabilir. Sizlere diş sağlığı konusunda yardımcı olmak için Trabzon sağlık sektöründe hizmet veren firmamız Kaşüstü Dent firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerin tamamı diş sağlığı üzerinedir. Diş sağlınız ile ilgili tüm durumlarda başvurabileceğiz kurumuz sizlere alanında gerekli eğitimi almış deneyimli çalışanları ile hizmet sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetler diş ile ilgili tüm durumları kapsamakta ve büyük bir çeşitlilik göstermektedir. Sizlere sunduğumuz başlıca hizmetler şöyledir; diş kanal tedavisi, implant diş tedavisi, diş teli tedavisi, zirkonyum diş tedavisi, diş beyazlatma işlemleri, yirmilik diş çekimi ve çocuk diş hekimi gibi daha bir sürü hizmeti sizlere sunmaktayız.

Sizlere sunduğumuz tüm hizmetler hasta odaklı olup sizlerin sağlığı konusunda en iyi sonuç için hareket etmekteyiz. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR