• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kavcar Oto Çekici Yol Yardım

Adres :

- Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (552) 617 20 20

Whatsapp 2:

0 (554) 126 20 20

Whatsapp 3:

0 (554) 111 17 82

Çekici yol yardım sektöründe çalışmakta olan Kavcar Oto Çekici Yol Yardım isimli firma birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız Denizli yol yardım işlemleriniz için hizmet vermektedir. Aracınız olmadık zamanlar ve durumlarda yolda kalabilir ve yakınlarınızda yardım edecek birilerini bulamayabilirsiniz. Bu gibi zor durumlarla baş başa kalmamanız için firmamız istediğiniz anda yardımınıza koşmak için hazır.

Uygun olmayan hava koşulları, yol yapıları nedeniyle araçlar sık sık yolda kalmaktadır. Kimi zaman bir köy yolunda, kimi zamanda sert geçen bir kış gününde yolda kalabilirsiniz. Aynı zamanda aracınızda yaşanabilecek beklemedik bir teknik sorunla karşılaşabilir, yolun ortasında çaresiz kalabilirsiniz. Bu gibi içinde olmak istemeyeceğiniz zor durumlarda 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Denizli merkezde bulunan firmamız yardımınız için en kısa sürede yanınızda olacaktır.

Telefon numaralarımızdan bize ulaşarak kurtarıcı fiyatını öğrenebilir, Denizli merkezde bulunan çekicilerimizden de hızlı ve güvenilir hizmet alabilirsiniz. Firma olarak var oluş sebebimiz halkımıza ve çalışanlarımıza özenli ve kaliteli hizmet vermektir. Bu nedenle düşünce yapımız her zaman bu yolda gerekli yatırımları kesintisiz olarak devam ettirme yolundadır. Müşteri memnuniyetinin bir firmanın geleceği ve prestiji için gerekli unsurlardan en önemlisi olduğuna inanıyoruz. Sizlere sadece müşteri gözüyle bakmıyor, değer veriyor ve elimizden gelen en kaliteli hizmeti sunmak için çok çalışıyoruz. Aynı zamanda uygun fiyat imkanımızla aracınızı kaldığı yerden kurtarıyor ve yol yardım hizmetlerinizi yerine getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR