• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kavurmacı Bekir Usta

Adres :

Çarşı Mah Hürriyet Meydanı Kuyumcular Sok No: 2 Elazığ Elazığ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bekir Uşengül

E-Posta Adresi :

usengulahmet@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 525 62 58

Whatsapp 2:

0 (530) 525 62 58

Kavurmacı Bekir Usta, geleneksel Türk Mutfağı lezzetlerini müşterilerine sunmaya devam ediyor. Alanında uzman kebap ve döner ustaları ve güler yüzlü servis elemanlarıyla hizmetinizdeyiz. Elazığ Merkez’de bulunan lokantamızda damak lezzetinizi doruklara çıkaracak lezzetler, siz lezzet aşıklarını bekliyor. Aile salonumuz vardır. Ayrıca; çeşitli toplu yemek organizasyonlarınızda, ev ve işyeri siparişlerinizde paket servisimiz vardır. Oldukça dinamik ve tecrübeli kurye kadromuz ile sizlere hızlı ve sıcak teslimat garantisi veriyoruz.

Elazığ damak tadının en ünlü temsilcilerinden olan Kavurmacı Bekir Usta, özellikle ünlü kavurması ve enfes çorbalarıyla siz müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Çeşitli kebap çeşitlerini de zengin ürün yelpazesinde bulunduran lokantamız, bünyesinde çalışan azimli, genç ve dinamik hizmet kadrosu ile diğer rakip firmalardan ayrılıyor. Kaliteden ödün vermeden müşterilerimize en uygun fiyatını sunmanın yollarını arıyor ve sürekli bu doğrultuda hareket ediyoruz.

Genel müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışma prensibimiz ile sevenlerimize hizmet vermenin haklı gururunu ve heyecanını duyuyoruz. Bizi biz yapan değerlerin başında siz müşterilerimizin geldiğini biliyor ve her zaman bu düstura göre hareket ediyoruz. Sizlerden gelen olumlu ve olumsuz yorumlar, bizim için oldukça kıymetli olup dikkatlice değerlendirilmektedir. Bu bilgiler ışığında her geçen gün kendimizi yeniliyor ve çalışan kadromuzu giderek güçlendiriyoruz. Kavurmacı Bekir Usta, Elazığ Merkez Restaurant şubemiz ile siz kıymetli misafirlerimizin hizmetinde olmaya devam ediyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR