• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaya Cam Balkon Bergama

Adres :

Fevzipaşa Mah. Fevzipaşa Cad. 1. Sanayi Sitesi No: 16 İzmir » Bergama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Kaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kayacambalkonbergama@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 944 55 98

Kaya Cam Balkon Bergama ailesi olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Günümüzde ön plana çıkan cam balkon uygulaması geliştirilerek kullanılmaktadır. Cam balkon hem tasarım olarak hem de kullanışlı yapısıyla tercih edilmektedir. Özel olarak tasarlanan ve üretilen cam balkon çeşitli tasarımlarla uygulanmaktadır. Balkonun ölçülerine uygun olarak üretilen cam balkon firmamız tarafından yüksek kalitede tasarlanmakta ve üretilmektedir. Firmamızdan tercih edilen cam balkonlar kısa sürede üretilir ve kurulur.

İzmir cam dekorasyon sektöründe verdiğimiz hizmetle ev ve işyerleri için çalışmalar yapıyoruz. Ekibimiz öncelikle adrese gelerek balkon için ölçü alıyor. Müşteri isteği üzerine tercih edilen tasarımlar alınan ölçülere uygun olarak üretiliyor. Cam balkon sistemi sayesinde balkonlar daha kullanışlı ve modern bir hale getiriliyor. Cam balkon ile balkonlar oda olarak kullanılabiliyor. Aynı zamanda balkonlar yılın her mevsimi rahatlıkla kullanılabiliyor. Cam balkon sistemi kilitli bir sistem olduğu için güvenliği riske atmıyor.

Bizler firma olarak sektörün önde gelen isimlerinden biriyiz. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Yüksek kaliteye sahip sistemlerimizi özenle kuruyor, kullanıma sunuyoruz. Firma olarak cam balkon tasarımı, üretimi, kurulumu, tamiri, bakım ve onarımı üzerine hizmet veriyoruz. Sizler de kullanım alanınız için uygun cam balkon sistemini tercih edebilir, firmamızın sunduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bizler garantili ve kaliteli çalışmalarla hizmet vermeye devam etmekteyiz. Vermiş olduğumuz tüm hizmetler doğru ve uygun fiyatlıdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR