• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaya Oto Kurtarıcı

Adres :

Yeni Sanayi Sitesi Van Van » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Sarımuratoğlu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 647 29 60

Whatsapp 2:

0 (541) 647 29 60

Whatsapp 3:

0 (537) 788 85 13

Whatsapp 4:

0 (532) 560 90 46

Motorlu taşıtlar hayatı kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor. Onlarca farklı model ve markanın bulunduğu bu alanda her bütçeye uygun, her tarza hitap eden milyonlarca araç yer alıyor. Fakat motorlu taşıtların bu kadar avantajına rağmen her zaman arıza potansiyellerinin olduğu da bir gerçek. Binlerce parçanın bileşiminden oluşan araçlar her an sorun çıkarabilir. Seyir halindeyken bir anda yolda kalabilir, park ettiğiniz yerde bir daha hareket edemeyebilir ya da bir kazaya karışabilirsiniz. Bu durumlarda araçlarınızın güvenli biçimde trafikten çekilmesi, en yakın otoparka veya servise götürülmesi gerekir. Bunu yapacak olan da oto çekicidir. Van merkezde bulunan Kaya Oto Kurtarıcı firmamız ile biz, bu alanda uzun zamandır hizmet veriyor, üst düzey çözümler üretiyoruz.

Van yol yardım sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak aralıksız hizmetlerimize devam ediyor, bölgemizde her nerede ve her ne zaman yol yardım ihtiyacınız olursa olsun, 7/24 bir telefon mesafesinde bulunuyoruz. Acil şekilde koordine oluyor, navigasyon sayesinde noktasal yerinizi tespit ediyor ve dakikalar içinde lokasyonunuza ulaşarak yardım ediyoruz.

Yol yardım hizmetlerinde en temel iki husus hız ve güvenliktir. Bizler her biri yol yardım alanında yetişmiş, tecrübeli, deneyimli, güler yüzlü, işini severek yapan bir kadroyla çalışıyoruz. Zamanınızın ve zamanımızın kıymetini bilerek saniyelerle yarışıyor, en hızlı şekilde müdahale ediyoruz. Sizlerin ve araçlarınızın güvenliğini öncelik kabul ediyor, acil müdahalelerimizi yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR