• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaya Sıhhi Tesisat Yatağan

Adres :

Cumhuriyet Mah. No: 16 Muğla » Yatağan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Kaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (534) 425 62 37

Muğla tesisat ve bakım onarım sektöründe yıllardır edinilen tecrübe, profesyonellik ve bilgi birikimi sayesinde hızla gelişmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak sunduğumuz hizmetin kalitesi bizim için oldukça önemlidir. Bünyemizde yer alan profesyonel ekip sayesinde ve kaliteli ürünlerimizle kaliteli işçilik sunmaktayız. Sektöre göre fiyatlarımızın uygunluğu görüldükten sonra müşterilerimizin seçimi her zaman bizden yana olacaktır.

İşimizdeki titizliğimiz, özenimiz ve müşteriye hakkaniyetli yaklaşımımız nedeniyle oldukça tercih edilmekteyiz. Çalışanlarımıza ve sektörde yer aldığımız konuma bir de en önemlisi müşteriye verdiğimiz önem nedeniyle hem kaliteli hizmet sunmaktayız hem de kaliteli iş sunmaktayız. Kaliteli hizmet almak istediğinizde bizlere bir telefonla ulaşabilir aynı zamanda adresimizde istediğiniz işlerin detaylarını konuşabiliriz. Kaya Sıhhi Tesisat Yatağan olarak profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktayız.

Rakip firmalarımıza kıyasla özenli, kaliteli ve uygun fiyatlı çalışmalarımız sayesinde müşterilerimiz tarafından çok tercih edilmekteyiz. Markamızın ismi müşterilerimiz önerisiyle yediden yetmişe hızla yayılmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin aklına ihtiyaç duyduğu zamanlarda hızla gelmekteyiz. Sahip olduğumuz prensipler sayesinde müşterilerimizi oldukça memnun etmekteyiz.

Her türlü tesisat ve bakım onarım yaptığımız işimizde müşterilerimizin isteğine yönelik çalışmalar yapmaktayız. Yerli ve yurt dışı mallar kullanarak yaptığımız işleri müşteriye yönelik yönlendirmekteyiz. Sizlere bu şekilde avantajlar sunarak memnuniyetle ayrıldığınızı görmek firmamızın prensiplerinin temelini oluşturmaktadır. Yıllardır edindiğimiz tecrübe sayesinde her türlü kaliteli işçilik yapabileceğimizden emin olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR