• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaynak Mühendislik Su Arıtma Sistemleri

Adres :

Yıldırım Beyazıt Mahallesi Şehit Mustafa Aslan Caddesi 45/b Ankara » Çubuk

Sektör :

Yetkili Kişi :

Satılmış Kaynak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kanak1982@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 713 90 51

Whatsapp 2:

0 (533) 763 99 82

Ankara Çubuk’ta hizmet vermekte olan firmamız Kaynak Mühendislik Su Arıtma Sistemleri birmilyonnokta.com un üyesidir. Ankara hizmet sektörü içinde son yıllarda su arıtma firmaları hızlı şekilde büyümüş ve gelişmiştir. Firmamız siz değerli müşterilerimize su arıtma cihazları satışı, montajı, yedek parça teminini ve filtre değişimi hizmetlerini sunuyoruz. Hem satışta hem de satış sonrası hizmetlerde müşterilerimize destek olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Musluk suları uzun yıllardır içme suyu olarak tercih edilmektedir. İçeriğindeki zararlı maddeler nedeniyle ya marketlerden su satın alınmakta ya da su arıtma cihazları kullanılmaktadır. Sürekli su almak hem maliyetli hem de oldukça yorucudur. Oysa su arıtma cihazları kullanan kişiler evde hem hızlı bir şekilde, hem de zamanını harcamadan temiz suya erişebilmekte ve kullanabilmektedir. Bizler firma olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmaktayız. Kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamızda her zaman yeni teknolojiler takip edilmektedir. Çalışanlarımız çözüm odaklı, işlerinde uzman, teknik bilgiye sahip kişilerdir.

Firmamız sektöre yıllarca emek vermiş köklü bir firmadır. Yılların deneyimi emekle birleşince müşterilerimizin güvenini sağlamak konusunda başarılı adımlar atarak devamlı müşterilerimizle zaman içinde kocaman bir aile olduk. Sektördeki yerimizi her zaman sağlamlaştırmak ve daha da ileriye gitmek için çabalarımız sürmektedir. Firmamızı web sayfamızdan inceleyebilir, telefon numaralarımızdan da bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Son derece cazip olan fiyatlarımızdan yararlanmanız için sizleri firmamıza ziyarete bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler