• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaza Analiz Trafik Danışmanlık

Adres :

Türkeli Mahallesi Feke Caddesi Acil Karşısı No: 36/b Adana » Kozan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Soydan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 583 29 01

Birmilyonnokta.com ailesine yeni üye olan Kaza Analiz Trafik Danışmanlık isimli firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaya devam ediyor. Trafiğin hayatımızdaki yeri her geçen gün büyüyor ve daha da önemli bir hal alıyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insan ihtiyaçları gittikçe farklılık göstermiştir. Şahsi araç kullanmak artık ihtiyaç olmaktan çıkmış olmazsa olmaz olmuştur. İnsanlar ulaşımda bile konforu önemsiyor ve şahsi araç ile trafiğe çıkarak konforlu bir ulaşım sağlamayı hedefliyor. Tabi araç sayısı arttıkça trafikteki sorunlar da artmış bulunmaktadır. Trafik sorunları, trafiğin yoğun olması, kurallara uyulmaması, kural ihlallerinin hat safhada olması gibi birçok nedenden dolayı kazalar artmıştır. Firmamız, bu kazalar ile ilgilenip analizler yapmaktadır. Trafik kazalarında en çok ihtiyaç duyduğumuz nokta analiz yapılmasıdır.

Adana danışmanlık hizmeti sunmakta olan firmamız, oldukça uygun fiyatları ile bu sektörün en çok tercih edilen tek ismi olmaya devam ediyor. Kaliteli ve güvenilir bir şekilde kaza analiz hizmeti sunan firmamız, her trafik kazasında yanı başınızda hizmetinizdedir. Trafik kazaları kaçınılmazdır. Bu yüzden kazadan sonrasını iyi düşünmek ve hesaplamak gerek. Firmamız, kaza sonraları da hizmet vermekte ve eşit haklar doğrultusunda analizini yaparak bir rapor sunmaktadır. Bu rapor esas alınarak kaza sonucu yapılması gerekenler belli olur ve bizler harekete geçeriz.

Elbette trafik kazaları hoşumuza gitmiyor ve üzüyor. Ancak trafik kazalarında da bir prosedür var ve bunu uygulamak gerek. Sizler de kaliteli, güvenilir, hak temelli analiz yapan ve eşit davranan bir analiz hizmeti almak istiyorsanız eğer en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Firmamıza iletişim numarası üzerinden arayarak anında ulaşmanız mümkündür.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar