• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kebap 38

Adres :

Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Bulvarı No: 34/c Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Osman Ateş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aliosmanates2@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 338 49 52

Tüm Melikgazi’de hizmet vermekte olan firmamız Kebap 38 birmilyonnokta.com un üyesidir. Kayseri restaurant sektörü içinde birbirinden farklı tarzda yemekler yapan çok fazla restaurant bulunmaktadır. Kayseri il olarak da güzel lezzetlere ev sahipliği yapar. Firmamızda siz değerli müşterilerimiz için hazırladığımız yemekler; çorba çeşitleri, iskender, kebap çeşitleri, ızgaralar, tavuk ve et döner çeşitleridir. Bir de bunların yanı sıra alo paket servisimiz de sizler için çalışmaktadır. Zengin ürün çeşitliliği ve birbirinden lezzetli yemeklerimiz için sizleri restaurantımıza bekliyoruz.

Firmamızda önem verdiğimiz iki temel prensibimiz bulunmaktadır; bunlardan ilki müşteri memnuniyetidir. Yemeklerimizi beğenen, servisimizi hızlı bulan müşterilerimiz restaurantımızdan memnun ayrılır. Et yemeklerimizde kullandığımız etler taze ve günlük tedarik edilmektedir. Aşçılarımız işlerinde uzman, sektöre yıllarını veren kişilerdir. Firmamızda temizliğe çok önem verilmektedir. Hem mutfak, hem salonlarımız her zaman temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Tüm mutfak çalışanlarımız eldiven ve bone kullanmaktadırlar.

Firmamız uzun yıllardır sektöre emek vermiş bir firmadır. Her geçen gün daha da gelişen ve yenilenen bir firma olmuştur. Uygun fiyatlarımızdan yararlanmanız için fiyatlarımızı müşterilerimiz için hep makul seviyelerde tutuyoruz. Büyüyen müşteri portföyümüz için taleplere cevap verebilmek adına alo paket servisimiz de hizmete başlamıştır ve hızlı bir şekilde çalışmaktadır. Bizleri arayarak siparişinizi verebilirsiniz. Alo paket servis çalışanlarımız yemeklerinize zarar gelmeden, sıcaklığını koruyarak, ambalajı bozulmadan, mümkün olan en kısa sürede adresinize teslim ederler.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR