• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kebapçı Alibaba

Adres :

Bulgurlu Mah. İzzettinbey Sok. No: 2/3a ( Ümran Tıp Merkezi Karşısı ) İstanbul » Üsküdar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatma Hanım

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 786 87 62

Kebapçı Ali Baba olarak klasımızın farkına varmanız için sizlere verdiğimiz hizmetin en üst düzeyde olması gerektiğini biliyor ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bu samimi işletmenin lezzetine ulaşmanızı büyük bir samimiyetler isteyerek bekliyoruz. Birçok kebap çeşidiyle sizlere büyük emekler sarf ediyoruz. İsterseniz sipariş üzerine de yanınızda olmaya çalışıyoruz. Bunu hızlı ve güvenli bir şekilde yapıyor ve memnuniyetinizi ön plana çıkararak çalışmaya devam ediyoruz. Taze ve güvenilir gıdalar tüketmek her zaman hakkınız.

İstanbul restaurant alanında bizlerden hizmet almanız demek; sağlıklı bir birey olma adına et, tavuk tüketiminin büyük bir seçenek olduğu gerçeğine çok net bir şekilde vakıf olmak demektir. Biz bu sağlıklı bilincin gereklerini oldukça iyi biliyoruz. Çünkü et ve tavuk tüketimi her zaman zinde kalmamızı ve daha iyi gelişim sağlamamızı sağlayan önemli vitaminler içeren bir besin sağlar. Bu besinleri sevmeyen kişilere de oldukça damak zevkine uygun hale getirmeye çalışıyoruz.

Hazırlanmasından pişirilmesine kadar her şeyi titizlikle yürütüyor ve bu titizliğin karşılığını sizlerden verimli bir şekilde almak için her şeyi yapıyoruz. Güven sağlamanın zorluğunu biliyoruz ama bizim işletmemize gelenlerin memnuniyetlerine de her zaman şahit oluyoruz. Sizin de bu noktada bize katılmanızı önemle tavsiye ediyoruz. Diğer firmalardan neden ayrıştığımızı canlı bir şekilde görmek istiyor ve öz verili çalışmalarımıza direkt olarak şahit olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek ilk siparişinizi verebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR