• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kemalpaşa Pilavcısı

Adres :

Sekiz Eylül Mahallesi Kirazlı Caddesi 93/a İzmir » Kemalpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fadime Fırtına

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 829 48 00

Pilavların en lezzetli olanını yapan, ünlü, çok tercih edilen, başarılı ve özel bir hizmet sunan firması Kemalpaşa Pilavcısı da birmilyonnokta.com ailesine üye olmuştur. Son dönemlerde özellikle gittikçe popüler olan ve büyük rehavet gören firmamız, müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermektedir. İzmir'in en lezzetli ve en özel pilavını yapan firmamız, adeta sektörü sallıyor. Sektörün tüm müşterisini kendine çeken ve gittikçe büyüyen firmamız, tüm bunları kaliteli hizmetine borçludur.

Halkımızın kaliteli hizmet sunan ve aynı zamanda enfes yemekleri sunan bir hizmete ihtiyacı vardı. Bizler de tam da bu ihtiyaca cevap olarak doğduk. Sadece İzmir'de değil tüm Türkiye'ce ünlü olan firmamız, en lezzetli pilavı, nohutlu pilavı, tavuklu pilavı, turşu çeşitleri, içecek ve salata çeşitleri ile son derece özel bir hizmet sunmaktadır. Büyük bir müşteri kitlesine sahip olan İzmir yemek, pilavda markalaşmaya doğru büyük adımlarla ilerlemektedir.

Pilavın hasını yemek istiyorsanız hemen firmamıza gelip siparişinizi verebilirsiniz. Bununla birlikte son derece özel pilavlar yapan firmamızı oturduğunuz yerden arayarak evinize veya iş yerinize pilav siparişi verebilirsiniz. Çok kış sürede siparişlerinizi hazırlayıp kapınıza getiren firmamız, jet hızı ile hareket etmektedir. Damak tadınıza uygun yemekleri ile Kemalpaşa Pilavcısı yedi yirmi dört hizmetinizdedir. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Yemek yemek bir sanattır derler ve siz de gelin bu sanatı bizimle gerçekleştirin diyoruz. Keyif alacağınız ve çok mutlu ayrılacağınız firmamız aynı zamanda toplu yemek siparişleri de almakta ve toplu yemek organizasyonlarına da büyük rol sahibi olmaktadır. Özel kutlama yemeklerinizde, toplantı ve benzeri yemeklerinizde toplu yemek sipariş edebileceğiniz firmamız, hizmetinizdedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR