• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kenan Çorba ve Yemek Salonu

Adres :

Selçuk Mah Atatürk Cad. No: 93 İznik/bursa Bursa » İznik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasip Kıran

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hasipkiran@gmail.com

Kenan Çorba Ve Yemek Salonu olarak hiç bir zaman kalitemizden ödün vermeden sektörde öncü firmalar arasında yer almaktayız. Siz değerli müşterilerimiz için kaliteli hizmet sunmak için her zaman yoğun çaba sarf etmekteyiz. Kaliteli hizmet adına en iyiyi sunmak için özenle ve dikkatle çalışmaktayız. Daima müşteri memnuniyetini, siz değerli müşterilerimizin yemek salonumuzdan beklentisini ve müşteri isteklerini karşılamak için kaliteli hizmet sunmaktayız.

Bursa çorba ve yemek salonu olarak sizler için sunduğumuz eşsiz lezzetimize daha fazla lezzet katarak sektörde ilerlememizi sürdürüyoruz. Kullandığımız kaliteli ve doğal ürünlerle müşterilerimize verdiğimiz güven bizi sektörde diğer firmalardan ayıran önemli noktadır. Firmamız sektördeki yenilik ve gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Salonumuzda sunduğumuz lezzetler her yaştan kitlenin damak tadına hitap etmektedir. Sizler de ailenizle birlikte eşsiz lezzetlerimizi tatmak için gönül rahatlığıyla salonumuza uğrayabilirsiniz. Zengin çeşitlerimizle sağlıklı ve hijyenik ortamda sizlere verdiğimiz hizmetten büyük zevk duymaktayız. Profesyonel çalışanlarımızla sizler için sunduğumuz hizmette her geçen gün müşterilerimizin salonumuza karşı güveni artmaktadır. Salonumuzda özenle ve hijyenle ürettiğimiz bu eşsiz lezzeti sizlere sunmaktan dolayı büyük keyif almaktayız.

Daha önce lezzetlerimizin tadına varmış olan müşterilerimizin sürekliliği, salonumuzu tercih etmesi bizi gururlandırmaktadır. Gerek ailenizi gerekse misafirlerinizi getirebileceğiniz refah, huzurlu, samimi ve hijyenik bir mekana sahibiz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve salonumuzdan güler yüzle ayrılması bizim için paha biçilemez bir değerdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR