• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Keskin Mobilya

Adres :

Pelitli Mah. Pelitli Çamlıca Sok. No: 19 Ortahisar/trabzon Trabzon » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sabri Aslan - Gökhan Keskin - Özer Keskin

E-Posta Adresi :

keskinmobilyaa@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 827 09 72

Whatsapp 2:

0 (534) 945 72 62

Whatsapp 3:

0 (546) 431 31 73

Ev ve iş yerleri gibi birçok alanda kullanılan mobilyalar artık dekorasyon için oldukça önemli. Günümüze baktığımız zaman insanların dekorasyona ne kadar değer verdiğini görüyoruz. Aslında dekorasyonu sağlamak ve korumak birçok anlamda önemli. Bulunduğunuz ortamın enerjisi ne kadar yüksek olursa, ortamda bulunan mobilya ve eşyalar ne kadar uyumlu olursa sizler de kendinizi o kadar iyi hissetmiş olursunuz. Çünkü siz farkına varmasanız bile ortamdaki kargaşa, sadelik, uyum gibi kavramlar sizi etkiler. Bu nedenle dekorasyonu sağlamak ve korumak önemlidir. Kullandığınız mobilyaların uyumlu olması kadar kullanışlılığı ve kalitesi de önem taşır.

Mobilya Dekorasyon ailesi olarak kullanılan mobilyaların size hitap etmesi adına en özel çalışmaları gerçekleştiriyoruz.Mobilyasektöründe verdiğimiz hizmet doğrultusunda kullanışlı ve uzun ömürlü mobilyalar tasarlıyoruz. Tasarladığımız mobilyaların modern olması adına en şık tasarımlarla sizlere hizmet veriyoruz. Evinizin veya iş yerinizin mobilya ihtiyacınız firmamızdan karşılayabilirsiniz. Oturma grupları, yatak odası ve çocuk odası takımları, çalışma odası takımları gibi birçok mobilya çeşidi mağazamızda bulunuyor.

Mağazamızda üretilen mobilyalar arasında sizin için uygun mobilyayı bulabileceğinize emin olabilirsiniz. Eğer istediğiniz farklı bir mobilya varsa bunu özel olarak tasarlatabilirsiniz. Biz, yeterli donanıma sahip olduğumuz için tasarım ve üretimde kalitemizden ödün vermeden hareket ediyoruz. Sizler de firmamızı tercih ederek ihtiyacınız olan mobilyayı uygun fiyatlarla temin edebilir, uzun süre kullanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR