• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Keve Koltuk Yıkama

Adres :

- Van » Edremit(Gümüşdere)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Ergül

E-Posta Adresi :

nejdetkeve@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 515 46 22

Whatsapp 2:

0 (543) 349 27 58

Whatsapp 3:

0 (543) 950 50 18

Keve Koltuk Yıkama olarak, mobilya ve koltuk yıkama ve temizleme konusunda sektöründe lider ve öncü firma olarak sizlere çeşitli hizmetler veriyoruz. Van Edremit içerisinde kaliteli bir şekilde hizmet veren koltuk yıkama firmamız, hijyenik temizleme ve çok makul fiyatları tek çatı altında sizlere sunmaya devam ediyor. Oldukça uzun bir süredir siz pek değerli müşterilerimize kaliteli bir şekilde hizmet vermekte olan markamız, uzman ve alanında tecrübeli yıkama kadrosuyla işini en kaliteli şekilde yapmaya devam ediyor.

Üstün kalite ve genel müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve hizmet aşamasındaki büyük titizliğimizle rakip işletmeler arasında sıyrılan firmamız, güvenilirlik ve üstün kalite hissiyatını başarılı şekilde vermeye devam ediyor. Sürekli olarak kendisini geliştiren ve modernize çağa ayak uyduran çalışan kadromuzla etkin şekilde işlerinizi hallediyor ve markamızı sürekli geliştirmeye devam ediyoruz.

Oturma grubu ve mobilya temizleme konusunda tecrübeli teknik ve servis ekibimizle pek çok mobilya temizleme faaliyetlerini sizler için yapıyoruz. Koltuk yıkama, kanepe yıkama ve çekyat temizleme gibi çeşitli hizmetlerimizle kıymetli müşterilerimizin uğrak adresi olmaya devam ediyoruz. Keve Koltuk Yıkama işletmemiz, her geçen gün siz pek değerli müşterilerinden almış olduğu yapıcı geri bildirimler ışığında kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Van Edremit mobilya ve koltuk yıkama şubemiz ile siz çok değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duymaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR