• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kevser Ercan Photography

Adres :

Altınşehir Mah.312 Sokak Çağatay Sitesi A Blok Daire : 9 Altınşehir Bursa Nilüfer Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kevser Ercan

E-Posta Adresi :

kevserfoto@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 222 70 92

Fotoğraf ve videoların değeri günden güne artıyor. Çünkü geçip giden zamanı tekrar geri getiremeyeceğimizin farkına varıyoruz. Bu nedenle bizim için değerli ve önemi büyük olan anlarımızı fotoğraflamak istiyoruz. Çocuklar bu önemi ve değeri fazlasıyla hak ediyor öyle değil mi? Bursa basın yayın sektöründe gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla çocuklarınızın en özen anlarını kaydediyoruz. Böylelikle ileriki yıllarda dönüp baktığınız zaman güzel anılar biriktirmiş oluyorsunuz. Biz, bu anıların birikmesi için profesyonel çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Kevser Ercan Photography ailesi olarak değerli anne ve babaların istekleri yönünde en özel çalışmaları gerçekleştiriyoruz. İleride çocuklarınıza gösterebileceğiniz komik, anlamlı ve sevgi dolu fotoğraf kareleri için dikkatle çalışıyoruz. Stüdyo çekimleri ve dış çekimler yapıyoruz. Aynı zamanda çocuklarınız için konsept belirliyoruz ve o konsepte uygun olarak fotoğraf çalışmaları yapıyoruz. Doğum günlerinde ve özel günlerde de fotoğraf çekimi yapıyoruz. Çocuklarınız için gerçekleştirdiğimiz özenli çalışmalarımızı sizler için de gerçekleştiriyoruz. Kutlamalarda, doğum günlerinde, nişanlarda, kına ve düğünlerde hem stüdyo hem de dış çekimler yapıyoruz.

İyi bir fotoğraf karesi için doğru arka plan seçilmeli, ışık iyi ayarlanmalı ve açıya dikkat edilmelidir. Biz, aldığımız eğitimler ve tecrübelerimiz sayesinde sizler için en uygun fotoğrafları çekiyoruz. Aynı zamanda hayal gücümüzden faydalanarak ilginç ve özel konseptler belirliyoruz. Bu konseptler doğrultusunda güler yüzlü, samimi, saygılı ve neşeli ekibimizle birlikte fotoğraf çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR