• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Key & Co Mühendislik

Adres :

Ege Mahallesi Atatürk Caddesi No: 30 Kat: 1 Daire: 2 Muğla » Dalaman

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kübra Yıldırım

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 691 53 70

Muğla Dalaman’da birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veren Key & Co Mühendislik firmamız yaşam kalitenizi yükseltmek ve yaşam alanlarınızı güzelleştirmek için çalışmaktadır. Muğla hizmet sektörünün liderlerinden birisi olarak mühendislik ve mimarlığa dair her türlü gereksiniminizde yardımcı oluyoruz.

Her biri alanında eğitimlerini tamamlamış, sertifika almış, deneyim sahibi, işinin ehli, özveriyle hareket eden, insana ve doğaya değer veren bir kadroyla çalışıyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle her türlü projenizin başarıya ulaşmasında yardımcı oluyoruz.

Muğla ısı yalıtım projeleri ile evlerinizin, işyerlerinizin ve diğer bütün mekanlarınızın yalıtımlarını projelendirip hayata geçiriyoruz. Böylece enerji tasarrufu yapmanıza olanak veriyor, kış aylarında daha sıcak, yaz aylarında daha serin mekânlara kavuşmanıza önderlik ediyoruz. Aynı zamanda her alanda bütçenize katkı sağlıyor, yapılarınıza estetik kazandırıyoruz.

Sıhhi tesisat çözümlerimizle yapılarınızın ihtiyacı olan her türü sıhhi tesisat projesini hayata geçiriyoruz. Baştan sona projelendirmeler ve uygulamalar yaparak ister eski yapılarınızda ister yeni yapılarınızda tesisat çözümleri üretiyoruz. Aynı zamanda ısıtma tesisatlarının projelendirilmesi ve uygulanmasıyla da yanınızda yer alıyor, yaşam alanlarınızın konforunu arttıracak, hayatınızı kolaylaştıracak çözümler üretiyoruz.

Çok katlı binalarınızda ihtiyacınız olan asansörlere dair asansör avan projeleri gerçekleştiriyor, yönetmeliklere uygun şekilde projeler yapıyor, ön hesap raporu, dosya oluşturmaya yardımcı oluyor ve ihtiyaçlarınızı karşımanızda çözüm sağlıyoruz. Aynı zamanda şantiye şefliği ile bütün şantiyelerinizde işlerin sağlıklı ve yasal biçimde ilerlemesine katkı veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR