• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kılıç Et Mangal Pide Lahmacun Kebap

Adres :

Şube 1 : Mimarsinan Mah. Mimarsinan Cad. No: 121 -- Şube 2 : Hamidiye Mah. Antalya Cad. No: 35 İstanbul » Sultanbeyli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ünal Kılıç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kiliçetmangal@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 333 38 27

Whatsapp 2:

0 (551) 397 36 36

Salonumuzda her tür damak tadı düşünülerek hazırlanmış çeşitli seçenekler ile hizmet vermekteyiz. Her biri birbirinden lezzetli pide çeşitlerimiz vardır. Pide, lahmacunların, kebap çeşitlerimizin içerikleri dikkatle ve kaliteden taviz vermeden seçilmiştir. Kullandığımız unumuz da son kalite kullanılarak ustalarımız tarafından özenle pişirilmektedir.

Sürekli bir devinim içinde olan İstanbul restoran sektöründe kendimizi yenileyerek ve modern çağa ayak uydurarak rakiplerimizin her zaman bir adım ilerisinde oluyoruz ve geride kalmak yerine kendi işimizin lideri oluyoruz. Restorancılık sektörüyle ilgili gelişmeleri yakinen takip edip müşteri memnuniyetini sürekli artırmaya çalışıyoruz. Siz müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini son derece önemsiyoruz ve sürekli yaptığımız yeniliklerle hep bir adım önde olmaya çalışıyoruz.

Bir yemeğin lezzeti kadar hangi koşullarda hazırlandığı da önemlidir. Özellikle mikroorganizmaların yuvası olan et yemekleri için hijyen son derece önemlidir. Biz bu konuda sadece en doğal ve en taze malzemeleri kullanmaya özen gösteriyoruz, sadece steril ortamlarda yemeklerimizi hazırlıyoruz ve sadece kalite tescilli sertifikalı malzemeleri kullanıyoruz. En ufak bir hatanın hem lezzet konusunda hem de sağlık açısından bir yemeği mahvedebileceğini bildiğimiz et konusunda asla kalite standartlarının asla ve asla dışına çıkmıyoruz.

İster bu leziz et yemeklerini gelin restoranımızda ocaktan çıktığı gibi en leziz hâliyle deneyimleyin, ya da isterseniz bizi arayın, kapınıza getirelim ve evinizin rahatında veya işyerinizde aynı mükemmel lezzetlerin keyfine bakın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR