• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kılıç Kardeşler Spot Mobilya Beyaz Eşya

Adres :

Bucak Mahallesi Şahincili Caddesi No: 63/a Altınordu Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muzaffer Kılıç

E-Posta Adresi :

ben.an.52@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 346 09 18

Whatsapp 2:

0 (552) 702 22 52

Kılıç Kardeşler Spot Mobilya Beyaz Eşya Türkiye’nin en fazla trafiğe sahip ticari veri tabanına sahip olan birmilyonnokta.com platformunun üyelerinden biri olarak ticari faaliyetlerine Ordu’nun merkez ilçesi Altınordu’da devam etmektedir. Müşterilerine farklı kalite ve durumda ikinci el ev ve ofis eşyasının yanında spot eşya satışı konusunda hizmet veren işletme geniş showroomu ile dikkat çekmektedir.

Eğitim ve ticaret alanlarında hızla gelişen Ordu spot 2. el eşya talebinin de en hızlı arttığı şehirlerden biri olarak dikkat çekmektedir. Yeni açılan okullara yerleşenler ve yeni açılan işletmelerde çalışmak amacıyla şehre yerleşenlerin sayısında yaşanan artışla beraber, bütçesi düşük olan ama hayallerindeki evleri kurmak isteyenlerinde sayılarında büyük artış olmuştur. Özellikle okumak için şehre yerleşen ve düşük bütçesi bulunan öğrenciler kalacakları evlerde kullanacakları eşyaları temin etmek için spot 2.el eşya satan yerlere rağbet etmektedirler. Aynı şekilde yeni bir iş yeri açan kişiler de ilk dönemde masrafları düşük tutmak adına, temiz kullanılmış mobilyalarla iş yerlerini döşeyerek açılış giderlerini düşürme yoluna gitmektedirler.

Kılıç Kardeşler Spot Mobilya Beyaz Eşya, sadece ev eşyaları konusunda değil, elektrikli ev aletleri, beyaz eşyalar konularında da gerek spot, gerek 2.el olsun geniş bir seçenek listesi sunmaktadır. Yıllardır faaliyet gösterdiği sektörde sağlam ve kaliteli ürünleri ile anılan işletme, sadece öğrenci ve işletmeler için değil, beyaz eşyalarını yenilemek veya yeni elektrikli aletlere ihtiyacı olanlar için de uygun fiyatlarıyla dikkat çekmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler