• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kılıç Oto Lastik

Adres :

50. Yıl Mah. 2159 Sok. No: 12-14d İstanbul » Sultangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Faruk Kılıç

E-Posta Adresi :

osmanlitorunu3469@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 146 43 69

Araçlarımızda kullandığımız lastikler, her koşulda ve mevsimde sağlamlığını ve kalitesini muhafaza edebilmeli. Güvenli bir sürüş deneyimi için güvenli ve sorunsuz lastikler de mutlaka göz ardı edilmemesi gereken faktörleri oluşturuyor. Biz Kılıç Oto Lastik ailesi olarak, her araç için farklı model ve ebatlarda araba lastiğinin satışını ve onarımını gerçekleştiriyoruz.

İstanbul oto lastik alanında, bizi rakiplerimizden farklı kılan en belirgin özelliğimiz, günün her saati yol yardım ve lastik hizmeti vermemizden kaynaklanır. Aynı zamanda her türlü lastiğin tadilatını da yine işletmemizde büyük bir ustalıkla gerçekleştiriyoruz.

İşletmemiz, yaptığı her işte profesyonellik algısı ile hareket etmektedir. Yol yardım servisimizden, işletmemizde gerçekleştirdiğimiz lastik değişimi ya da onarımlarına kadar her konuda işini ciddiyetle sürdürmektedir. Bunun yanı sıra alanında deneyimli ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde her zaman istediğimiz kalitede ve değerde işler ortaya koyuyoruz.

Kılıç Oto Lastik ailesi olarak en değer verdiğimiz konuların başında işini ciddiyet prensibi doğrultusunda yapmanın yanı sıra, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak gelir. Sunduğumuz her hizmetten memnun olmanız, kalite standartlarımızı geliştirmemiz ve ilerlememiz için büyük bir önem taşımaktadır. Biz de bu memnuniyeti sağlamak için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizler de oto lastik sektöründe, alanında adını duyurmuş ve güvenilir bir firmadan hizmet almak istiyorsanız, sizlere hizmet vermek bizim için büyük bir zevk ve mutluluk olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR