• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kılıçlar Ticaret Nusaybin

Adres :

Kışla Mahallesi Nusaybin / Mardin Mardin » Nusaybin

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdurrahman Kılıç --- Abdullah Kılıç

E-Posta Adresi :

abdurrahmankilic@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (544) 479 07 47

Aygaz tüp bayisi olarak yıllardır ilçemizde sizlere hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetleri yılların deneyimi ile tescillemiş bir firma olarak hizmet verdiğimiz bölgede hitap ettiğimiz kitlenin güvenini kazanmış bir firma olarak sizlerin huzurundayız. Sağlam ve kaliteli tüplerimizle sizlerin sadece gündelik bir ihtiyacınızı karşılamanın ötesinde güvenliğinizi de garanti ediyoruz. Sizlerin memnuniyeti adına verdiğimiz hizmetlerle yıllardır gerekli ve önemli bir hizmeti ifa ediyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alan bir firma olarak sizlere güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet sunmanın gayreti içinde olduk. İlk günden beri verdiği hizmetleri aksatmadan her defasında kendini yenileyen ve geliştiren bir yüzle sizlerin huzuruna çıktık.

Mardin alışveriş sektöründe her daim zaruri olan önemli bir hizmeti sizlere ivedilikle sunuyoruz. Bugünlere gelmemizde verdiğimiz hizmetlerin kalitesinin neticesi olarak sizlerin bizlere olan rağbeti oldu. Böylelikle geniş müşteri kitlesine sahip olduk. Hizmet verdiğimiz bölgede dürüst, güvenilir ve hızlı hizmet anlayışı ile sizlerin teveccühünü kazandık ve sektörümüzde tercih edilen ilk firmalardan biri haline geldik.

Sizlere kaliteli bir hizmet ulaştırmak adına üzerimize düşeni ticari kaygıdan uzak özverili bir anlayışla yerine getiriyoruz. Aygaz bayi olarak ev veya işyerleriniz için tüp değişimi ve piknik tüpü satışlarımızla sizlerin hizmetindeyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetleri en makul fiyatlarla vermekteyiz. Bizlere ulaşmak için bir telefon etmeniz yeterlidir. Sizlerin taleplerine ivedilikle cevap vermeye her daim hazırız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR