• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kılıçoğlu Meşhur Erzurum Cağ Kebabı Hakan Usta

Adres :

Hocacihan Mah. Beyşehir Cad. Liva Park Girişi 128/e Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Kılınç

E-Posta Adresi :

kilicoglucagkebap@gmail.com

Konya’da cağ kebap yemek için işini hakkını vererek yapan ve ortaya karşı konulamayacak lezzette kebaplar çıkaran bir işletme arıyorsanız, firmamız sizin için doğru adres. Kaliteli, lezzetli ve aynı zamanda tertemiz cağ kebap için daha fazla araştırma yapıp yorulmanıza hiç gerek yok.

Konya restaurant sektörüne hızlı ve sağlam bir giriş yapan işletmemiz, bunu müşterilerine verdiği güven ve üstün hizmet prensibi sayesinde başarmıştır. Etin en güzel ve lezzetli bölgelerini kullanarak yaptığımız cağ kebabının tadına bir kez baktığınızda, bir kez daha yemek isteyeceksiniz. Etin kalitesinden tutun da, kebabı pişirdiğimiz odunun türüne ve kebapta bırakacağı tütsü tadına varana değin pek çok konuda detaylı yaklaşım sergiliyoruz. Bu sayede de her lokmanızda ayrı bir lezzet şöleni yaşamanızı sağlıyoruz. Bunların yanı sıra alanında deneyimli kebap ustalarımız sayesinde etin pişme derecesi ve servis etme şekli ile unutulmaz bir cağ kebap lezzetinin garantisini sizlere veriyoruz.

İşletmemizin en değer verdiği ve önemsediği konuların başında hijyen ve müşterilerimizin memnuniyeti geliyor. Etlerimizin doğru şekilde muhafaza edilip pişirildiğinden yana gönlünüz rahat olsun. Aynı zamanda sizlerden gelen geri bildirimler sayesinde, varsa kusurlarımızı düzelterek ilerlemekle sağlam bir temele oturttuğumuz çalışma prensibimizi yeniliyoruz.

Kusursuz hizmet anlayışı, alanında deneyimli kebap ustalarımız ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük bir mutluluk ve onur duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR