• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kılınç Oto Lastik

Adres :

600 Sok. No: 2/a Osmangazi İzmir » Bayraklı

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Kılınç - Hüseyin Kılınç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

esila_37@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (536) 317 90 05

Whatsapp 2:

0 (507) 993 73 04

İzmir’in Bayraklı ilçesinde bulunan Kılınç Oto Lastik işletmemiz artık www.birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesi olmaktadır. Dünyanın bu kadar kalabalık olmasının sonucunda ulaşım da büyük sorun haline gelmektedir. Kalabalık olan şehirlerin genişlemek zorunda kalması sonucunda daha da büyüyen şehirlerde bir yerden bir yere gidebilmek oldukça zor bir hal almaktadır.

Hele ki günümüz hız çağında… İçinde bulunduğumuz hız çağında ulaşıma daha az zaman harcanmak zorunda kalınmıştır. İşte tam bu sırada çağımızın bizlere bunca zorluklar içerisinde getirdiği iyi şeylerden biri olan arabalar sayesinde ulaşım çok kolay bir hal alırken, zamanı iyi kullanabilme konusunda da artı kazandırdı.

Bizler de hayatlarımızda bu kadar önemli bir yere sahip olan arabalarınız için kaliteli ve güvenilir bir hizmeti siz değerli müşterilerimize sunabilmek amacıyla İzmir oto lastik ve jant sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Siz değerli müşterilerimize hayatlarınızdaki bu kadar önemli bir konuma sahip olan arabalarınızı kullanırken daha güvenli, daha konforlu ve daha rahat bir yolculuk geçirebilmeniz için birbirinden çeşit lastik seçeneklerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Havanın tüm zorlu koşullarına uygun lastik satışlarımız ile 7 / 24 güvenli bir yolcuğa dilediğiniz zaman sevdikleriniz ile çıkabilmenin güvenini yaşayabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar uzakta olan Kılınç Oto Lastik ailesi olarak aklınıza takılan ve öğrenmek istediğiniz tüm soruları bizlere sorabilir ve güvenilir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca işletmemize gelerek de kendiniz bizzat görerek alışveriş yapabilirsiniz. Sizleri işletmemizde ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyacağımızı şimdiden belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR