• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kılınç Teknik Tesisat

Adres :

- Adıyaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Kılınç

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (505) 083 32 02

Kılınç Teknik Tesisat olarak Adıyaman Merkez’de her türlü tesisat bakım ve onarım işi üzerinde hizmet sağlıyoruz. Tesisat işini uzun zamandan beri gerçekleştiriyoruz ve kazandığımız deneyim sayesinde çalıştığımız bütün projelerde yüzde yüze dayanan bir başarı oranına sahibiz.

Firma olarak tesisatla alakalı bütün işleri yapabiliyoruz. Sıhhi tesisat temelli çalışmamızın yanında petek ve kombi temizliğini de gerçekleştirebiliyoruz. Petek ve kombi temizliği konusunda bize özel yöntemimizle evinizi kirletmeden detaylı bir temizlik sağlıyoruz. Özellikle verimli ısınma ve sağlık açısından önemli olan petek ve kombi temizliğini yaparken zararlı olmayan kimyasal ilaçlar kullanıyor ve evinizde mağduriyet yaşamamanızı hedefliyoruz. Yine gerek banyo, gerek mutfak giderlerinde yaşadığınız sıkıntılar dahil tesisat bakım ve onarım gerektiren bütün işlerinizde yardımcı oluyoruz.

Su arıza işlemleri konusunda da özel hizmetler sunuyoruz. Suyla alakalı yaşadığınız her problemde, su kaçağını bulma veya su kesintisinin sebebini öğrenip sorunu çözme gibi durumlarda da hizmet veriyoruz. Yaşadığınız sorun ne olursa olsun hızlı bir şekilde çalışarak sorunun kaynağını ortadan kaldırıyoruz.

Profesyonel bir ekiple çalışıyor ve bu çalışmanın sonucunda da müşterilerimizi memnun ediyoruz. Adıyaman tesisat ve bakım onarım sektörünün önemli işletmelerinden birisi konumunda müşterilerimize hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Sizlerin de gerek sıhhi tesisatla ilgili yaşadığınız problemde, gerek petek ve kombi montajı veya petek ve kombi temizlenmesi gibi profesyonellik işleyen detaylı işlerinizde bize ulaşmanızı bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR