• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kilislioğlu Baklava

Adres :

Çobanoğlu Zekibey Cad. No: 3/f Konak İş Bankası Arkası Kemeraltı İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Can

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 211 25 69

Baklava sektöründe faaliyet gösteren Kilislioğlu Baklava birmilyonnokta.com üyesidir. Kurulduğumuz ilk günden beri sizleri baklava ve dondurmanın en lezzetli haliyle buluşturuyoruz. Deneyimli ve usta ellerden çıkan lezzetlerimizi sizlere güler yüzlü personellerimizle sunmaktayız. Tadı damağınızda kalan lezzetlerimizle sizlere kesintisiz bir şekilde hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Verdiğimiz hizmet kalitesiyle faaliyet gösterdiğimiz bölgede önemli bir boşluğu doldurmaktayız.

İzmir baklava ve tatlı sektöründe hizmet verdiğimiz bölgede öncü firmalar arasında yer almaktayız. En hijyenik koşullarda taze ve sağlıklı ürünleri kullanarak usta ellerden sizlere ulaştırdığımız lezzetlerimizle hizmet verdiğimiz müşteri kitlesini istikrarla genişletmeye devam etmekteyiz. Ticari kazancın ötesinde sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şekilde karşılık verme gayretiyle ilk günden beri kesintisiz bir şekilde hizmet vermekteyiz. Yılların deneyimini hizmet kalitesine yansıtmış bir firma olarak emin adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz.

Her daim müşteri memnuniyetine odaklanarak oluşturduğumuz hizmet politikamızla sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en ideal şekilde sunmaya çalıştık. Bütçenize hitap eden uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Kalite ve güveni bir arada bulabileceğiniz bir adres olarak sizlere tüm hizmetlerimizi en makul fiyatlarla sunmaktayız. Baklava çeşitlerimiz ve dondurma çeşitlerimizle sizlerin hizmetindeyiz. Özel günlerinizde veya toplantılarınızda toplu sipariş almaktayız. Sizlere geniş yelpazede hizmet görebileceğiniz bir platform olarak kesintisiz bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR