• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kır Sofrası Köy Kahvaltısı

Adres :

Balıkesir Edremit Yolu 27. Km Balıkesir » İvrindi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Demirtaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mustafademirts1982@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (541) 914 51 85

Balıkesir restaurant sektörünün önde gelen ismi olan Kır Sofrası Köy Kahvaltısı, birmilyonnokta.com üyesidir. Şehrin kalabalığından, işlerin ve günlerin yoğunluğundan uzaklaşmak isteyenler restoranımızı güvenle tercih edebilir. Sakin ortama sahip olan restoranımız dinlenmeniz için uygun bir seçim olacaktır. Ailenizle veya arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilir, temiz hava alarak dinlenebilirsiniz.

Kapalı ortamdan sıkılanlar, açık havada doğayla iç içe olmak isteyenler restoranımızı ziyaret edebilir. Restoranımız İvrindi üzerinde yer almaktadır. Araç sahiplerinin kolaylıkla ulaşım sağlayabileceği restoranımızda park yeri bulunmaktadır. Bu sayede araç sahipleri geldiğinde park sorunu yaşamaz. Restoranımızda çeşitli ürünler özenle hazırlanarak servis ediliyor. Bizler müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini korumak ve sarsmamak adına özenle çalışıyoruz. Hem mutfakta hem de serviste büyük bir titizlikle hareket ediyoruz. Kaliteli, sağlığa uygun, taze ve güvenilir malzemeler kullanıyoruz.

Restoranımızda köy kahvaltısı servisi bulunuyor. Doğal yetiştirilen meyve ve sebzeler, yumurta, peynir, zeytin, soslar ve reçeller sofralara servis ediliyor. Farklı birçok lezzetin özenle hazırlanarak servis edildiği restoranımızda çeşitli et yemekleri de bulunuyor. Bizler müşterilerimize kahvaltı hizmeti verirken aynı zamanda doğal köy ürünlerinin de satışını yapıyoruz. Köy yumurtası, doğal zeytinyağı, köy tereyağı ve yayla balı almak isteyenler restoranımızdan doğru fiyata ürün satın alabilir. Hizmet verdiğimiz sektörde kendimizi geliştirerek daha iyi hizmet vermeye, doğal ve lezzetli ürünlerimizle müşterilerimizi karşılamaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR