• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kıraç Oto Kurtarma

Adres :

- Osmaniye » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Furkan Kıraç - Galip Kıraç

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (552) 306 09 21

Whatsapp 2:

0 (541) 462 82 65

Kıraç Oto Kurtarma birmilyonnokta.com üyesi olan yüzlerce firmadan biridir. Ulaşım ihtiyaçlarımızı karşılarken kullandığımız veya bulunduğumuz araçlarda çıkan sıkıntılar bazen sadece bizim hayatımızı değil trafikteki ve çevremizdeki diğer insanların hayatlarını da olumsuz etkiliyor. İnsanların en değerli şeyi olan zamanlarını almak yerine kaliteli ve işini en başarılı şekilde seri olarak yapan insanlarla veya işletmelerle iletişime geçmemizi olumsuzlukları olumluya çevirebilecek detaylardandır. Bu işletmelerden birisi de bizim işletmemizdir.

Hayatınızı kolaylaştırmak adına aracınızda hasar oluştuğunda, yolda kaldığınızda ve benzeri zor durumlarda bize ulaşmanız sizleri bulunduğunuz durumdan hızlı ve tehlikesiz bir şekilde kurtaracaktır. Yolculuğunuzun en güzel anlarında aniden gelişen aksaklılar canınızı sıkabilir, tatsız ve üzücü olan böyle anlarda hizmetinizdeyiz. Osmaniye yol yardım sektöründe hizmet vermekte olup, aracınızın istediğiniz yere naklini gönül rahatlığıyla bize emanet edebilirsiniz. Her işin önemli noktaları vardır, Temel prensiplerimizden taviz vermeden çıktığımız yolda, sizlerin hâli hazırda zarar görmüş hâlde bize ulaştığınızın farkındayız, bu durumdan kurtulmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Günümüzde her konuda bireylere veya firmalara güvenmekte oldukça sorun yaşıyoruz bu yüzden işlerimizi daha da zorlaştırıyoruz. Sizler bizim şirketimiz gibi başarıyı, dürüstlüğü, sadık olmayı, güvenilirliği ve müşteri memnuniyetini prensip hâline getirmiş şirketlerle çalışırsanız planlarınızı aksatmayıp kısa sürede stresli durumdan uzaklaşabilirsiniz. Zor durumlarınızda bizlerle iletişime geçmeniz durumunda sizlere kalite standartlarının üzerinde hizmet vereceğimizin garantisini veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR