• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kirazlı Veteriner Kliniği

Adres :

Çınar Mah. Atatürk Cad. Sefam Apart Altı No: 48/c Burdur » Ağlasun

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Ercengiz - Mustafa Altın - Serhat Kaçan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 465 35 55

Whatsapp 2:

0 (537) 207 10 17

Whatsapp 3:

0 (505) 139 02 41

Sizlere ve hayvanlarınıza en kaliteli ve güvenilir hizmeti veren firmamız Kirazlı Veteriner Kliniği, birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız Burdur evcil hayvan sektöründe oldukça başarıya imza atmıştır. Bütün çalışmalarımız sizlerin değerli hayvanları ve sahipsiz sokak hayvanlarının sağlığına tekrar kavuşmaları ve konforlu, huzurlu bir yaşam sürdürmeleri amacı doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Firmamızda çalışan tüm ekip arkadaşlarımız çok başarılı ve deneyimli isimlerden oluşmaktadır. Üç adet birbirinden başarılı, en iyi okullardan mezun olan isimlerdir ve hayvanlarınız için çok titiz bir şekilde çalışmaktadırlar. Temizliğe ve hijyene çok dikkat ediyoruz bu yüzden dükkanımızda her gün temizlik yapılmaktadır. Kullandığımız ürünlerin ve ekipmanların da düzenli olarak bakımı ve temizliği yapılmaktadır. Bu bağlamda firmamız oldukça güvenilirdir.

Veteriner kliniğimizde kullanılan medikal malzemeler hayvanlar için en sağlıklı ve kaliteli markalardan oluşmaktadır. Aynı şekilde satışa sunulan mama çeşitlerimiz de hayvanlarınızın sağlığı açısından oldukça kalitelidir. Bütün ürünlerimiz bu denli kaliteli iken fiyatlarımızı olabildiğinde uygun tutmaya çalışıyoruz.

Kliniğimizde düzenli olarak koruyucu aşılama ve tıraş yapılmaktadır. Hayvanlarınızın düzenli olarak bakımları ve sağlık kontrolleri için kliniğimizi tercih edebilirsiniz.

Veteriner kliniğimizde her türlü cerrahi ameliyat ve gerekli olan tedavi en iyi veteriner hekimler tarafından özenle ve titizlikle yapılmaktadır. Hayvanlarınızı en tecrübeli veteriner hekimlere emanet ederken çok uygun fiyatlar ödemek için sizleri veteriner kliniğimize bekliyoruz. Tüm hayvanlar bizim için çok fazla kıymetlidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR