• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kırklareli Sağlık Kabini

Adres :

Karaca İbrahim Mahallesi Melek Sokak No: 7/1 Kırklareli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cemre Aktaş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 123 39 00

Sağlık alanında hizmet veren Kırklareli Sağlık Kabini birmilyonnokta.com sitesinin üyelerindendir. Sağlık, en önemli ve en dikkat edilmesi gereken alandır. Bu nedenle, sağlığa yönelik çeşitli merkezler ve hizmetler bulunmaktadır. Hastaneler ve klinikler hastaların temel başvuru noktaları olsa da süreç içinde bazı ek veya destek hizmetlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu durumda da güvenilir ve alanında uzman kuruluşlar devreye girmektedir.

Kırklareli Sağlık Kabini adlı firmamız, alanında uzman ekibiyle hastalara hizmet vermektedir. Çeşitli operasyonların devamında veya gündelik sağlık sorunlarının çözümünde bazı desteklere ihtiyaç duyulması olasıdır. Bu noktada, sorunlarınıza yönelik olarak ekibimizle devreye giriyoruz. Evde bakım hizmetlerini n verildiği kuruluşumuzda uzman personellerimiz uygulamaları gerçekleştirmektedir. Hizmetlerimiz arasında enjeksiyon, pansuman, yara bakımı, serum takma, kulak yıkama ve sonda takma bulunmaktadır.

Sağlık Bakanlığı’nın izniyle kurulan sağlık kabinimizde sağlık personelleri gerekli tüm işlemleri yapmaktadır. 7/24 hizmetimizle ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda oluyoruz. Ayrıca Covid-19’dan ötürü bazı özel hizmetler vermekteyiz. Covid-19 hastalarına oksijen tedavisi, bağışıklık güçlendirici serum tedavisi ve vitamin takviyesi sunarak hızlı bir şekilde iyileşmelerinin önünü açmayı hedefliyoruz.

Kırklareli sağlık sektöründe firmamız, kapsamlı ve titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir. Alanında eğitimini tamamlamış deneyimli sağlık personellerinden oluşan ekibimiz tüm işlemleri kusursuz bir şekilde uygular. Sektörde edindiğimiz konumumuzu hastalarımızın memnuniyetine ve güvenine borçluyuz. Bu güven ve memnuniyetin devam etmesi için tüm personellerimizle azimle çalışmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR