• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kırmacı Metal Çelik Konstrüksiyon Ve Demir Doğrama

Adres :

Yıldırım Beyazıt Mah Barbaros Caddesi 61/d Çerkezköy Tekirdağ Tekirdağ » Çerkezköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Kırmacı

E-Posta Adresi :

pasinmurat2453@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 579 47 22

Whatsapp 2:

0 (554) 579 47 22

Whatsapp 3:

0 (539) 882 25 60

Ferforje ve metal dekorasyon hizmetleri veren Kırmacı Metal Çelik Konstrüksiyon ve Demir Doğrama birmilyonnokta.com üyesidir. Metalin usta ellerde hayat bulmuş halini sizlerin istifadesine sunuyoruz. Yaptığımız işlerle sizlere sağlam, kaliteli ve uzun vadede güvenle kullanabileceğiniz yapılar kazandırıyoruz. Ürün kalitesi usta işçilikle buluşturarak sizlerin talep ve beklentilerine uygun hizmetler sunuyoruz. İşlerimizi en iyi şekilde teslim ederek müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Tekirdağ ferforje ve metal dekorasyon firması olarak sizlere sektördeki en yenilikçi hizmetleri sunuyoruz. Demir doğrama işlemlerimizde malzeme seçimine dikkat ediyoruz. Doğru malzemeyi doğru ölçülendirme ve imalatın ardından montaj yaparak işlemlerimizi tamamlıyoruz. Firma olarak müracaat edebileceğiniz en iyi adres olarak kurulduğumuz ilk günden beri sizlere kesintisiz hizmetler veriyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz sektördeki gelişmelere duyarlı bir firma olarak en yeni hizmetleri istifadenize sunuyoruz. Verdiğimiz nitelikli hizmetlerle yaşam kalitenizi yükseltiyoruz.

Belirli ölçülerle üretilen metalleri ustaların ellerinde müşterilerimizin kullanabileceği kullanışlı parçalara dönüştürerek istifadenize sunuyoruz. Firma olarak; merdiven korkulukları, kaynak işleri, pencere korkuluk, çelik çatı, balkon korkulukları ve daha pek çok hizmeti istifadenize sunuyoruz. Sizlere sunduğumuz her türlü hizmeti mali açıdan sizlere uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Rakiplerimizden farkımız müşterilerimizle aramızdaki engelleri kaldıran bir hizmet politikasına sahip olmamızdır. Verdiğimiz nitelikli hizmetlerle hitap ettiğimiz geniş müşteri kitlesine daha iyi hizmetler sunmaya devam ediyoruz. İlk günden beri büyümeye ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler