• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kırmızı Reklam

Adres :

Kamil Tunca Caddesi No: 81 Bornova/izmir İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cüneyt Husalar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kirmizi-reklam1@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 280 55 38

İzmir reklam sektöründe ihtiyacınıza ve isteğinize en uygun çalışmaları Kırmızı Reklam’da bulacağınıza eminiz. Bu sektörde alacağınız hizmet alanında uzman kişiler tarafından verilmelidir. Firmamız, profesyonel ekibiyle sizlere bu alanda en doğru hizmeti vermektedir. Yaptığımız çalışmalarda müşteri odaklı hareket ettiğimiz için değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışmalarımızı hazırlıyoruz. Amaca yönelik en doğru çalışmalarımızla sektörde güvenle tercih edilen firma olmayı başarıyoruz.

Işıklı tabela imalatı, ışıksız tabela imalatı, açık hava reklamları, LED tabela imalatı, çift taraflı tabela imalatı ve diğer reklam çalışmaları firmamız tarafından sizlere verilen hizmetler arasındadır. Ekibimiz, alanında eğitimlerini başarıyla tamamlamıştır. Aynı zamanda yılların bilgi ve birikimine sahip olmasıyla beraber sizlere kaliteli hizmet vermektedir. Sektörde bulunan diğer firmalara göre uygun fiyatlarla çalışmamız aynı zamanda da değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler vermemiz bizim farkımızı ortaya koyuyor. Sektörün önde gelen isimleri arasında yerimizi alıyoruz ve müşterilerimiz için çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bu çalışmalarımızı her zaman tüm kalitesiyle sunmak adına sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu yenilikler doğrultusunda çalışmalarımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızla uyum içerisinde, planlı ve programlı bir şekilde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Ekibimizin güler yüzlü, samimi, dürüst ve saygılı olmasından dolayı müşterilerimizi daha samimi bir ortamda karşılıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini ve firmamıza olan güvenini sarsmamak adına özenle, dikkatle ve kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR