• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kıyı Su Tesisat

Tesisat sistemleri evlerimiz, işyerlerimiz gibi yerleşik hayat sürdüğümüz alanlarda daha konforlu bir yaşam sürmek, hizmete hızlı ve kolay bir şekilde erişmek esnasında bizlere yardımcı olan sistemlerdir. Bu sistemler temiz su, atık su, ısınmak için kullanılan doğalgaz tesisat sistemleri, havalandırma sistemleri, elektrik tesisat sistemleri gibi birçok alanda bizlere yardımcı olmaktadır. Ancak yapılan bu işlemlerin profesyonel hizmet sağlayıcılardan alınması gereklidir. Bizler Kıyı Su tesisat olarak sizlere su ile ilgili olan tesisat sistemleri konusunda hizmetler vermekteyiz.

Kıyı Su tesisat olarak İstanbul ilinin Silivri ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri sağlamaktayız. Kurulmuş olduğumuz günden buyan verdiğimiz kaliteli, profesyonel, yenilikçi, sağlam ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde İstanbul tesisat ve bakım onarım alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum yapısında kavuşmuş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek standartlı hizmetler vermek adına bizler sizlere gerekli olan desteği sağlamaktayız.

İşletmemizde sizlere temiz su tesisat sistemleri, atık su tesisat sistemleri ve doğalgaz ısınma, petek sistemleri konusunda hizmetler vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetlerde en kaliteli ürünleri ve son teknoloji cihazları kullanmaktayız. Evlerinizin, işyerlerinizin sıfır tesisat kurulumlarını, arıza yapmış olan kısımlarının onarımları, parça değişimlerini profesyonel hizmet veren çalışan kadromuz ile sizlere sağlamaktayız. Sizlerin de eğer bu konularda profesyonel desteğe ihtiyacınız var ise bizlerle iletişime geçebilirsiniz.