• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kızıl Yelken

Adres :

Batı Mahallesi Sahilyolu Bulvarı Marintürk Avm 6g25 İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Gören

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kizilyelken@kizilyelken.com

Whatsapp 1:

0 (532) 261 01 61

Kızıl Yelken firmamız İstanbul Pendik’te birmilyonnokta.com üyesi olarak yıllardır çalışmalarına devam etmektedir. Deniz eşsiz güzellikleri ve benzersiz deneyimleriyle her zaman insanın ilgisini çekmektedir. Fakat denizin keyfini sürebilmek için çeşitli deniz araçlarına ihtiyaç vardır. Bunların başında yatlar ve tekneler gelir. Yat ve tekneleriniz ne kadar donanımlı ve modern olursa denizde kendinizi o kadar güvende hisseder ve eğlencenin doruklarına o kadar rahat ulaşabilirsiniz.

İstanbul denizcilik sektörünün lider firmalarından birisi olarak bizler çok uzun yıllardır tekneye, yata dair her ne gerekiyorsa yardımcı oluyoruz. Tekne ve yat satışlarımızda tamamı bakımlı, sağlam, en modern donanımlara sahip, farklı büyüklüklerde araçlarla hizmet veriyoruz. Yine tekne kiralama, yat kiralama hizmetlerimizde farklı organizasyonlarınız için birbirinden güzel, birbirinden farklı donanımlara sahip tekne ve yatlarla hizmetinizde bulunuyoruz.

Bütün bunlar yanında teknelerin, yatların bakıma, onarıma ihtiyacı olur. Aksi taktirde güvenlik riski, performans sorunu ortaya çıkar ve araçlarınızın kullanım ömrü azalır. Bizler profesyonel ekibimizle yatlarınıza, teknelerinize dair bütün bakım, onarım, tamir uygulamalarında da çözüm ortağı oluyor, her zaman en yakın yat, tekne bakım ustası konumunda bulunuyoruz.

Her birisi alanında uzman, deneyim sahibi, dinamik yapısıyla kendini sürekli geliştiren bir ekibe sahibiz. Güler yüzlü ekibimiz daima ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlamakta, gerekli çözümün üretilmesi adına hummalı bir çalışma yürütmekte ve en iyi hizmeti en uygun fiyatla sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler