• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Klas Oto Jant Lastik

Adres :

Horozluhan Mah. Çambalı Sokak No : 20 Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tayyip Berigel

E-Posta Adresi :

klasduru@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (551) 238 12 88

Konya oto lastik ve jant sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; bölgemizin en prestijli lastik servislerinden birisidir. Servisimizde yazlık kışlık lastik değişim hizmeti başta olmak üzere lastik sökme ve takma, lastik tamiri ve onarımı, lastik saklama, rot balans ayarı, far ayarı, jant pres, 2. el lastik alım satım hizmetleri gibi oldukça geniş bir kapsamda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Firma olarak sektörde yılların tecrübesi ve deneyimine sahibiz. Sahip olduğumuz tecrübe ve deneyimlerimiz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en makul fiyatlar ve en uygun ödeme koşulları ile sunuyoruz.

Kaliteli hizmet, dürüstlük, güve en makul fiyat ve müşteri memnuniyeti firmamızın temel çalışma prensipleridir. Bu prensiplerimiz doğrultusunda son teknoloji ürünü dijital kameralı cihazlar ile servisimizde hizmet vermekteyiz. Servisimizde dünyaca ünlü pek çok lastik ve jant markasının satışını yapmaktayız. Yerli ve ithal markaların ana bayiliğini yapan firmamızda her model ve her marka aracınız için kış ve yaz lastik çeşitlerimiz mevcuttur.

Sektöre adım attığı günden bugüne kadar başarılı ve istikrarlı bir şekilde faaliyet gösteren firmamız; geniş stok olanaklarına sahiptir. Dolayısıyla geniş stoklarımız ve her konuda teknik bilgi desteği verebilen çalışma ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin lastik ve jant ihtiyacını karşılamaya hazırız. Teknik ekibimiz alanında gerekli eğitimi almış ve deneyime sahip özverili bir kadrodan müteşekkildir. Dolayısıyla araçlarınızın kontrolü ve sorun tespiti yapıldıktan sonra siz değerli müşterilerimize objektif gözlemlere dayanan çözüm önerileri sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR