• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Klinik Far

Adres :

Yalova Citysan Yeni Sanayi Sitesi B Blok No: 43 Kirazlı Mevkii Yalova » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ataberk Çırak

E-Posta Adresi :

ataberkcirak98@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (551) 956 22 73

Kendi alanı olan Yalova Merkez oto far işleri alanında profesyonel hizmet kalitesinden asla ödün vermeyen Klinik Far markamız, alanında lider ve öncü çalışmaları ile tanınmaktadır. Oldukça zengin ve geniş otomotiv far işleri alanındaki çalışmaları ile tanınan işletmemiz, alanında örnek marka imajı teşkil eden çalışmaları ile tanınmaktadır. Oto far temizleme, oto far değişimi, oto far parlatma ve oto far montajı alanında oldukça üstün düzey hizmet kalitesi ile hizmetlerine devam eden firmamız, pek değerli müşterilerinin memnuniyetine de oldukça büyük değer vermektedir.

Çeşitli oto far ürünlerinin ve araç LED ampul ürünlerinin de satış hizmetlerine büyük bir kolaylıkla erişebileceğiniz Klinik Far markamız, kendi sektörü içerisinde önder marka olarak vermiş olduğu hizmetlerinin haklı gururunu duymaktadır. Yalova içerisinde oldukça hızlı ve etkin bir şekilde hizmet veren markamız, oto far hizmetleri alanında yüksek deneyim sahibi ve azimli bireyler ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Oto far işleri alanında tecrübeli teknik eleman kadrosunun yanı sıra oldukça modernize ve yenilikçi bir oto far tamirat envanterini de bünyesinde barındıran Klinik Far markamız, kendi sektöründeki lider ve öncü markaların da başında gelmektedir. Çeşitli hizmetlerini de oldukça makul fiyatlar çerçevesinde pek değerli müşterilerine sunmayı kendisine gaye edinmiş olan Klinik Far markamız, kendi sektöründe oldukça çarpıcı ve özgün çalışmaları ile rakip firmalar arasından öne çıkmayı başarmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR