• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Klinik Psikolog Gülizar Şehitoğlu

Adres :

Osmaniye Mah. 1. Orkide Sok. No : 5 Bursa » İnegöl

Sektör :

Yetkili Kişi :

Psikolog Gülizar Şehitoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gulizarsehitoglu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 359 23 00

Whatsapp 2:

0 (534) 786 11 88

Kliniğimiz; Bursa danışmanlık sektöründe psikolojik danışma merkezi olarak hizmet vermek amacı ile yola çıkmıştır. Yola çıktığım günden bugüne kadar her yaş grubundan bireylere ihtiyaçları doğrultusunda danışmanlık hizmeti sunarak sorunlarını ve sıkıntılarını gidermeye çalışmaktayım. Amacım daha sağlıklı ve daha güven dolu bireylerden oluşan bir toplumun şekillenmesinde pay sahibi olmaktır. Bu amacım doğrultusunda çalışma alanlarım çocuk, ergen ve yetişkin terapisi, evlilik ve çift terapisi danışmanlıklarıdır. Bu terapilerimiz sürecinde geçmişin engellerini, yaşadığımız anın zorluklarını ve geleceğe dair kaygıları aşabilmek ve çözüme ulaştırabilmek için siz değerli konuklarıma psikolojik destek vermekteyim.

Danışma merkezi olarak gizlilik, güven ve zaman yönetimi öz değerlerimizdir. Bu değerlerimiz ışığında sağlıklı ve mutlu bir yaşam için ne gerekiyorsa danışanlarımıza yardımcı olmaya ve yaşam kalitelerini yükseltmeye hazırız. Ergen ve yetişkinlerin tüm iletişim sorunlarının giderilmesi, arkadaş problemleri, sınav kaygısı, uyum ve davranış ile ilgili sorunlarda koçluk hizmeti vererek destek olmaktayım. Çocuklarda ise oyun terapisi ile enerji çalışmaları ve dikkat eğitimi yapmaktayım.

Kliniğimizde profesyonel psikolojik danışmanlık hizmetleri online olarak da verilmektedir. Gerek yaşadığımız Covid-19 gibi olağanüstü durumlarda gerekse dışarıya çıkamayacak kadar rahatsız olan danışanlarımıza her geçen gün gelişen teknolojiden yararlanarak online hizmet vermekteyiz.

Klinik olarak mesleki ve etik değerlerimize bağlıyız. Dolayısıyla gerek danışmanlık ofisimize gelerek terapi alan gerekse online hizmetlerimiz ile uzaktan terapi alan tüm konuklarımızın sorunlarının bilimsel bilginin ışığında üzerinden gelmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR